reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, usg

reklama
Morela, cudny Mikoś :-)

Lilith, my też zdani tylko na siebie. Siostra i brat niedaleko są, ale jakby ich nie było...
Z Mikołajem w niedzielę miałam cc, a w czwartek wyszliśmy.
Z Maciejem po tygodniu od cesarki, z Miłkiem chyba po tygodniu od trafienia do szpitala, albo tydzień +dzień.

Tak, Mikoś już się nie może doczekać :-)
Cieszy mnie to, że w końcu się otworzył :-)

Przez to samo przeszłyśmy i w każdym przypadku jest to koszmar...
 
Morela gratulacje. Ja tez widze jajka ale jakis czas temu ktos tu wrzucal zdjecia gdzie ja myslalam ze to jajka a jest dziewczynka wiec ja to ciemna z tego ale trzymam kciuki by tak zostalo

Lilith u nas podobna sytuacja. Ja jak mowie komus ze pomalu mysle Co z mala jak pojedziemy Do szpitala to uznawaja mnie za przewrazliwiona a ja chce poprostu zeby bylo jak najmniej stresu dla nas i dla malej i miec wszystko zaplanowane

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Ewcia kochana, wiem ze się nie rozlicza ale tak ciężko przeżyć jedno a co dopiero dwojeczke., stad dla mnie to jednak nieporównywalne.
Będziesz się wybierać na 3d?? U nas kolejne w około 25tc bo później dzidzia juz dużą, mam śliczna buzię Dexterka i chciałabym mieć córeczki do komoletu, pójdą oboje ze mną.

Karoo jakbym miała jeszcze kogoś na kim mogę polegać.. Ale nie. To chyba normalnd, że się stresujemy. Nie dość tym, że jedziemy po maluszka w brzuszku to zawsze myślimy o tym, który już jest na świecie. By i jemu i nam było jak naj,epiej, bez nerwów na spokojnie.
Ty chyba jeszcze wspominałaś, że przedszkole zamknięte?? Ja będę chciała wydłużyć czas mojego w. Od 8 rano do 1 najlepiej albo dłużej, z tym ze może nienwytrzymac..


Morela mąż szczęśliwy??
 
Lilith, nie mam jakiegoś parcia na 3d choć jak dr zapyta, to zapewne się zgodzę :-)
W żadnej ciąży nie robiłam, bo w sumie nie posiadali tak owego na miejscu, a jeździć nie chciałam.

Morela, ja też widzę jajeczka :-)
 
Taak mąż nagrywał filmik z jajkami i w ogóle całe badanie miał kamerę w telewizor skierowaną. Jest cudnie. Ja cieszyłabym się i z dziewczynki ale wiadomo parka to też super!

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Wlasnie Lilith u nas od 26.06 do 17.07 przedszkole jeszcze zamkniete.tak mam mala od 8do 15 stej wiec byloby mniej problemu no ale nic niezrobimy i trzeba za wczasu myslec zeby tak jak piszesz potem Stresu jak najmniej bylo.ja w dzien sie nieboje bo mamy przesuperowych sasiadow emerytow ktorzy sa jak rodzina dla nas.tylko najbardziej Boje sie nocy bo mala nigdy niebyla nigdy u nikogo na noc

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
reklama
Ewcia, Morela cudne bobaski <3
To i ja się pochwale swoim. Usg miałam temu, ale dopiero tydzień temu, ale dopiero dziś odebrałam wyniki. Bąbelek ma 6 cm, tętno 154, NT1,1 :) według OM mam termin na 25.07 a usg na 23.07, także prawie idealnie. lekarz milczał na temat płci, może wy coś wypatrzycie :)
IMG_20170119_203552.jpg
IMG_20170119_203654.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170119_203552.jpg
    IMG_20170119_203552.jpg
    57,2 KB · Wyświetleń: 588
  • IMG_20170119_203654.jpg
    IMG_20170119_203654.jpg
    58,5 KB · Wyświetleń: 584
Do góry