reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, usg

Lilith, wg OM 12t2d choć Maluszek cały czas jest kilka dni do przodu, a dziś nie wiem dokładnie, które wymiary, bo nie dowidziałam, ale któreś pokazywały na 13 i 14 tydzień :-) a któreś na 12t6d.
Dobrze, bo mój doktor cesarke będzie ustalal pod kątem wymiarów z usg a nie om
 
reklama
Ewcia to pewnie z 8cm może i mieć :)
Fajnie, że tak na to patrzy. Ciekawe jak u nas ta nowa lekarka. Będziecie oczekiwać konkretnego wymiaru czy 37tc wedle usg wystarczy? Czy tk miał być 36 bo wybacz zapomniałam,,
Tak daleko mam do cc a już sid boje i planuje jak to będzie i co z Dexterkiem..
 
Lilith, mówił, że w najpóźniej w 37 i że termin będziemy ustalać z usg, a nie om, także wydaje mi się, że będziemy czekać na konkretne wymiary.

Wierzę Ci, ja sama mam takie obawy... Niepatrzac 4 cesarka... Strasznie się boję...
Dexter myślę, że spokojnie sobie poradzi jeżeli o to chodzi. Nie zapomnę jak bałam się jak szłam.do szpitala, czy to z Miloszem czy w zeszłym roku. Martwilam się o Młodego, a On super to przyjął, gorzej ze mną :-D
 
Jak szłam w czerwcu rodzin to tez ale czasowo łatwiej było to ogarnąć a teraz to kombinuje czy koleżanka zabierze go z przedszkola potem judyte ze szkoły i weźmie do siebie do wieczora, potem mój ich odbierze, położy Dextera i wróci do mnie.. Judyta by została z Dexterem, jak wtedy na jakiś czas. I rano znowu to samo, mój odwozi ich do przedszkola/ szkoły jedzie po mnie i czekamy na wypis do popołudnia i po dzieci już razdm do tej koleżanki czy jak grrr. Imskad wezmę drugi fotelik, co jak młodemu nie spodoba się bycie u tej znajomej bo wolałby jak wtedy być w domu etc. No i ogrkmny minus. Brak męża na noc, po ostatniej cc był, teraz nie mam z kim syna na noc zostawic. I nie wiem czy bym chciała.. I oby komplikacji nie było, bo koniecznie muszę wyjść na następny dzidn..
Jak nie mam juzmplany zalasowe hahaha.

Rozsądny ten Twój lekarz, dobrze że znalazłaś takiego, w dodatku mu ufasz a to bardzo ważne. Czekamy teraz do tej następnej wizyty, usg wtedy będzie??
 
Lilith, to tylko dwa dni i na pewno będzie bez powikłań :-)
Zobaczysz będzie dobrze :-)

Ja jak leżałam, to po tygodniu dopiero wychodzilam... I z usunięciem przegrody bo ciągle nagłe przypadki były i po urodzeniu Miłosza, bo jak pamiętasz, to wywołanie porodu od wtorku do czwartku nic nie dały i skończylo się cesarką...
Tak, mój doktor naprawdę jest kochany :-)
Cud, że jeszcze tacy lekarze istnieją.
A usg mam za każdym razem, także i 31go też będzie i już Mikołaj będzie mógł być przy badaniu :-)
 
Ewcia piękne Bobo!

A to mój (prawdopodobnie- Lilith spójrz proszę swoim okiem ) Mikołaj :) 100g szczęścia :)
1484852739-aaaaaa.jpeg


1484852746-aaaaaa.jpeg


1484852754-aaaaaa.jpeg


1484852761-aaaaaa.jpeg


km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
Ewcia ja nadwrazliwa i zawsze robie z igły widły i same problemy wszędzie.. Wiem, że jakoś to będzie, nie mamy innego wyboru. Problem tylko, że nie mamy tu nikogo bliskiego.

Po cc z Mikołajem ile byłaś w szpitalu? Po SN chyba się aż 3 dni zostaje w pl to po cc z 5?? Zwariowalabym. Ale też u nas są dwa dni, mam chody wiec mogę wyjść po dobie jak jest Oki. Ważne by pęcherz rozkulac bo są wrażliwi namjego punkcie.

Synek podekscytowany? Wtedy ciężki okres miałaś.. Zresztą nie tylkomwtedy, tule Cie mocno. Bo dla mnie moje lrzezycia to koszmar a co dopiero Twoje kochana :*


Morela nomi gdzie te zdjęcia i nowiny kto tam??

Jest haha uroczy!! Jak ładnie widać.
Maziajka to ekspert nasz hihi ale ma jak mój synek ogonek między nóżkami. Lekarz potwierdził?
Cudo :)
 
reklama
Do góry