reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, usg

Mój Maluszek z dzisiaj.
Wymiary odbiorę razem z pappą, także nawet nie wiem ile ma cm...
Na dziś wiem, że żołądek uwidoczniono, pęcherz także, pepowina trzynaczyniowa.
No i NT takie jak na zdjęciu.
Dziewczyny czy mi się wydaje czy Maluszek ma jakoś tak malo miejsca?
Ewcia - jeżeli jest termin ciąży ustalany pomiędzy 12 a 14 tc, to wymiar dzidziusia będzie pomiędzy 5-8 cm.
Właśnie jestem po wizycie. Będzie drugi chłopak.. :) coś czuję że będę namawiać męża na kolejne ... bo jak to tak bez córki :)
Z gorszych wieści to podejrzewa się u mnie cholestaze :/ ale mam nadzieję jeszcze ze to tylko zwykła pokrzywka ciazowa.. jutro badania.
Adasza - gratuluję Synka [emoji106][emoji3]
Mój mąż też mnie "pocieszyl", że jeżeli będzie teraz druga Dziolcha, to zaraz po porodzie szykuje się do "ataku" po Syna [emoji1]

Mam nadzieję, że podejrzenia się nie potwierdza.
Moje szczęście <3
ceec157d338b244ad6880743e9fe5178.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Cudo [emoji7]
Ewcia piękne Bobo!

A to mój (prawdopodobnie- Lilith spójrz proszę swoim okiem ) Mikołaj :) 100g szczęścia :)
1484852739-aaaaaa.jpeg


1484852746-aaaaaa.jpeg


1484852754-aaaaaa.jpeg


1484852761-aaaaaa.jpeg


km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
Morela - jaaaaa..[emoji7][emoji7][emoji7]
Ewcia, Morela cudne bobaski <3
To i ja się pochwale swoim. Usg miałam temu, ale dopiero tydzień temu, ale dopiero dziś odebrałam wyniki. Bąbelek ma 6 cm, tętno 154, NT1,1 :) według OM mam termin na 25.07 a usg na 23.07, także prawie idealnie. lekarz milczał na temat płci, może wy coś wypatrzycie :)Zobacz załącznik 792264 Zobacz załącznik 792267
Ika - gratulacje - cudo [emoji7][emoji7][emoji7]


Ale mi nastrój tymi foteczkami poprawilyscie - miekne na tym wątku na maxa - uwielbiam go!

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ika zdjecia malo wyrazne a na tym drugim to cien jakis pada:p a moze by sie dalo cos wypatrzec bo zdjecie w dobre pozycji.

010igov35ye70zfx.png
 
Ewcia Lubie 3d a jeszcze bardziej HD bo obraz piękny. W każdej ciąży miałam od 15tc. Chodziłam prywatnie.

Karoo pamiętam o sasiadach, masz świetne rozwiązanie na dzień. Zawsze jakieś i bez stresowe. Z nocą mam podobnie, nigdy synek nie nocowal poza domem.. A i nie może poza bo znajoma na drugim końcu miasta jak co i jak do przedszkola by dotarł to nie wiem.. Ona ma na głowie jeszcze swoje 2 cory no i moja a to samotna mama..

Morela mój też był taki pidekscytowany 1 ciąża, że z kamerą sterczal. Za to z synkiem to chodził dumny jak paw, że syn ha. I tak córeczka jest tatusia a synek mój :)

Ika gratuluję, uroczy maluszek. Z płcią nie pomogę, musiałabym między nogi zaglądnąć :p kuedy następne usg??


Aga tez Lubie ten wątek i brzuszkowy.
Pomyślcie za rok, jak juz będziemy obserwować jak dzieci rosną i się zmieniają.
 
Chyba tak, faceci mają takie jakieś 'parcie' na synka. Nie mowie, ze każdy ale większość. Albo dlatego, że inna płeć i właśnie dlatego, że będziecie mieć parke.
Kiedyś na listo. Słyszałam, że ciężej mieć parke, czesxiej trafia się na początku x2 to samo.
 
Maziajka, cień siusiaczka? :) mój też by wolał syna, bo jak to mówi z nim mniej problemów, bo trzeba tylko jego upilnować a nie całego osiedla :)
 
Z Synami to bardziej chyba chodzi o kwestie przedłużenia nazwiska /rodu. tak zawsze było i będzie.
Mój M sie śmiał, że nie dane mu będzie przy córce pobawić się fajnymi zabawkami, i że róż nas zdominuje. A tu niespodzianka - J lubi na równym poziomie zabawki dziewczęce i chłopięce. Ma dwa autka sterowane, warsztat z narzędziami, zbierała figurki chłopięce z McDonald'sa bardziej niż z Hello Kitty.
Nie ukrywam, ze i J jest córa Tatusia (mama jest od dyscypliny i krzykow, a Tatuś od pieszczenia i nagród), dlatego marzyła mi się parka.. Ale chyba kolejna córa nam się rozwija ;-)


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ika nie no chyba zdjecie jak robilas to cien reki:p Gdybys wrzucila je wyrazniejsze mysle ze bylo by widac nuba i cos szlo by wywnioskowac:p.


Choc ja i tak sceptycznie do nubow podchodze bo kurde zawsze moze byc wyjatkowy i sie pozno podniesc czy cos.W USA normalnie w 12-13 tyg. technik wykonujacy usg na podtsawie nuba juz podaje plec.W polsce raczej rzadko przewaznie mlodzi lekarze.

Nuba mojego dzidziola ogladalo mnostwo osob na forun InGender i na grupie Facebokowej dotyczacej wlasnie Nubow i wszyscy jak jeden maz mowia ze to na 99% laska , ja tez to widze ale i tak nie uwierze .Zawsze moze byc tym 1% chlopakiemm majacym dziewczecego nuba:p



010igov35ye70zfx.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry