reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, usg

Cudny Chłopczyk :)

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Sami chłopcy :D u mnie też będzie syn. Z czym przyznam szczerze oswoiłam się jakieś dwa tyg po tym jak się dowiedziałam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Olu! Heh ja też wciąż oswajam się z myślą, że syn. Jeszcze co prawda nic nie wiem. Może dowiem się 8.02. Poprostu mam przeczucie, że to będzie chop[emoji16]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mi powiedział w 12tc i jakos tydzien temu moja gin potwierdziła. Nie licze, ze na połówkowy powiedzą mi cos innego [emoji23]
Juz sie oswoiłam. Był moment, ze nawet pomyslałam, ze moze to i lepiej ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola W , Aga 88 a to Wasze pierwsze?
Synki sa cudowne.Ja czekam na.potwierdzenie corki! mysle ze nic sie nie zmienilo.na.prenatalnych dziolcha w 14 lekarka na slabym sprzecie nie powiedziala ale mam zdjecie nuba i jest plaski jak u dziolchy wiec mysle ze nic sie nie zmienilo:-)
Zreszta przeczucie tez takie.A jak bedzie chlopak to bede ksiezniczka w domu a co!:D

010igov35ye70zfx.png
 
Ola W , Aga 88 a to Wasze pierwsze?
Synki sa cudowne.Ja czekam na.potwierdzenie corki! mysle ze nic sie nie zmienilo.na.prenatalnych dziolcha w 14 lekarka na slabym sprzecie nie powiedziala ale mam zdjecie nuba i jest plaski jak u dziolchy wiec mysle ze nic sie nie zmienilo:-)
Zreszta przeczucie tez takie.A jak bedzie chlopak to bede ksiezniczka w domu a co!:D

010igov35ye70zfx.png
Tak Maziajko, pierwszy łobuz[emoji4] bede bardzo zaskoczona jak lekarz mi powie, ze widzi sikorke[emoji13]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje Kochane, znowu mam dużo do nadrabiania, a wczoraj przecież pisałam, ale chcę Wam tylko powiedzieć, że... chyba u nas Zosia! Lekarz powiedział, że 100% nie ma, ale możliwe to, żeby w 17 tygodniu wyrosły jeszcze jajka? Zanim powiedział, co to, ja już widziałam, że dziewczynka! Wyszłam tak rozemocjonowana, że głowa mnie z tego wszystkiego zaczęła boleć ;-)
Resized_20170128_143020.jpeg
 

Załączniki

  • Resized_20170128_143020.jpeg
    Resized_20170128_143020.jpeg
    204,6 KB · Wyświetleń: 438
reklama
Moje Kochane, znowu mam dużo do nadrabiania, a wczoraj przecież pisałam, ale chcę Wam tylko powiedzieć, że... chyba u nas Zosia! Lekarz powiedział, że 100% nie ma, ale możliwe to, żeby w 17 tygodniu wyrosły jeszcze jajka? Zanim powiedział, co to, ja już widziałam, że dziewczynka! Wyszłam tak rozemocjonowana, że głowa mnie z tego wszystkiego zaczęła boleć ;-)Zobacz załącznik 793237

Kochana ale tam widać siusiaczka:)
 
Do góry