reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

Przedstawiam Wam moje maleństwo!!:-)

Ma 5,7 mm i pięknie bijące serduszko!! :-)
Wszystko jest dobrze... :-)


Uploaded with ImageShack.us

Kolejna wizyta 1 lutego :-)
w gabinecie u lekarza,
wczoraj byłam w szpitalu... :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny wszystkie zdjęcia dzieciaczków śliczne:) gratuluje:) mam nadzieje ze po wizycie i ja się pochwalę swoją fasolką:) buziaki
 
dziewcazyny nie mogę się napatrzeć na zdjęcia Waszych fasolinek! już się nie mogę doczekać kiedy znowu zobaczę swoją, a wizyta dopiero 14luty...
 
Witam sie po wizycie, dopiero co wróciłam, uczekałam sie strasznie, ale było warto, same piersi ginka badala mi chyba z 10 minut...tak wiec fasolinka jest cala i zdrowa, zdjecie wkleje Wam jutro... wedlug usg 5 tydzien 5 dzien, wiec zgadza sie z suwaczkiem... pytalam sie o bole brzucha to ginka powiedziala ze tak byc nie powinno i przepisala mi duphaston 2 razy dziennie...cholerstwo jakie droge... nastepna wizyta 16 lutego...a i nawet o zwolnienie nie musialam prosic bo ginka sama zaproponowala
 
fasollina6tydz.jpg

Oto i my.
Zbyt wiele się nie dowiedziałam. Jest ciąża, jest prawidłowo zagnieżdżona w macicy, mam przyjść za 3 tygodnie i jak zobaczymy rączki, nóżki, główkę i serduszko to będziemy mówić : "To jest Pani dzidziuś" (słowa lekarza). Mam brać podówjną dawkę kwasu foliowego. Troszkę się uspokoiłam, ale tylko troszkę. Na zdjęciu pęcherzyk jest pusty, na USG miałam wrażenie, ze widziałam zarodek, ale czy na pewno ?
Chyba naprawdę spokojna będę 10 lutego...
 
mama boo poczekajmy do kolejnego usg bo teraz naprawdę może być za wcześnie
a 10 lutego to który będzie tydzień?? wytrzymasz tyle czekać? nie masz możliwości wcześniej skoczyć na usg,ja myslę że za max.2 tyg. to już będzie dzidzia i serducho
 
Gratulacje dziewczynki :) Piekne te foty! (tym ktore fot nie daly nalezy sie lanie ale wam tez gratuluje :D)

Mama Boo
nie martw sie, dla swietego spokoju jakbys sie denerwowala mozesz sobie zrobic bete w odstepie 2 dni, uspokoisz sie:)

Ja jade jutro na bete, trzymajcie kciuki zeby to byla szczesliwa probka z mega beta :D
 
reklama
Do góry