reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :)

Czytam wasze "doniesienia z frontu wizytowego" i ciągle nie mogę się doczekać swojej poniedziałkowej wizyty, mam nadzieję, że będę mogła się wreszcie czymś pochwalić i w czwartek (Dzień babci) powiemy rodzicom... a te zdjęcia, to lekarz sam drukuje? czy prosicie o to żeby je wydrukował?
 
reklama
nie każdy lekarz ma sprzęt pozwalający na otrzymanie zdjęć z usg, zapytaj się, jak bedzie taka możl. to dostaniesz na pewno!
 
Mononoke - na pewno wszystko sie powiedzie, ja Ci przepowiadam chłopca!! do wtorku jeszcze troche, zrelaksuj sie do tego czasu, zrób sobie domowe spa, , wybalsamuj się jakimś pięknie pachnącym balsamem, krem na rozstępy na brzuszek, maseczka na twarz, odżywka we włosy, pyszna kolacja, herbatka owocowa (albo imbirowa - przeciw mdłościom), dobry film, dobra książka i głowa do góry!

Mnie sie tez wydaje ze to bedzie chlopak :D Ba, ja to wiem :D Juz mi lepiej ale mam chwile ze mysle tylko o tym...samo przychodzi :/
Wszystkiego najlepszego dla Twojej cory!!!!! :)
 
KOchane a lekarz przepisal Wam jod??? moja przyjacolka jest w ciazy, i jej lekarz przepisal jod, ze niby teraz taki wymog jest...

Dziuba sto lat dla malutkiej:-)

Dzewczyny
zobaczycie, wszystkie donosimy sliczne i zdrowe dzieciaczki:-)
 
ja mam jodu pod dostatkiem, kiedy tylko się da pędzę z Tysiulą na spacer nad morze :-D a tak poważnie - pierwsze słyszę...
 
No to ja na pierwsze usg pewnie długo poczekam - mieszkam w uk - tutaj pierwsze badanie usg robi się w 14 tygodniu :(
A później jeszcze tylko jedno w 20 chyba...
Jutro idę zarejestrować sie do lekarza pierwszego kontaktu. Tam zrobią mi test i pierwsza wizytę u położnej - bo tu ciąże prowadza położne - będę miała za jakieś 10 tygodni. Smutno trochę, ale trudno - trzeba się z tym pogodzic.
Trzymam kciuki za wszystkie wrześniowe Mamusie :)
 
reklama
Dziewczyny ale mam radoche :D Pamietacie jak mowilam ze zrobilam bete i wyszlo 6800 ? potem ginek kazal mi znowu zrobic badanie i po rowniusienkim tygodniu beta wyszla mi 37000 :D Bobas sie rozwija :D <radocha>, to chyba dobry wynik, nie ?:> :D
 
Do góry