reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG

reklama
gratuluję dziewczyny wizyt :tak: i poznania płci :tak:
brownagula tego siusiaka to chyba żadne zdjęcie nie przebije :-D
ja dzisiaj już w lepszym humorze. przed chwilą zadzwoniłam do innego, prywatnego ginekologa, ale nie odbierał... a po chwili jego żona, która pracuje u niego w recepcji oddzwoniła do mnie:happy: i umówiłam się na wtorek na 14.20. mówię Wam, kilkutonowy kamień z serca mi spadł:happy: u niego usg full wypas, ale ja chcę się dowiedzieć czy wszystko ok u bobasa, no może płeć przy okazji:-D
 
Brownagula cudny chłopczyk, gratuluje! :)

Ja dziś wylądowałam na ostrym dyzurze. Ok 23 zaczął mnie boleć brzuch, klujaco po prawej od pepka. Także nie związane bezpośrednio z ciążą. Wzięłam nospe i spróbowałam zasnąć, ale po 1 wstalam i mówię do męża, że nie daję rady. Ale zadzwonilam na sor ginekologiczny, nie zachęciło mnie to, żeby pojechać. Polozylam się jeszcze, ale o 5 dalej tak samo albo i bardziej bolało. Pojechaliśmy najpierw do ginekologa, z ciążą wszystko ok. Szyjka się nie skraca, prawie 4 cm. Chwile mogłam na dzidzie popatrzeć, serduszko pikalo, ruszalo się ślicznie :) No to konsultacja z chirurgiem, dwie godziny czekania na przyjęcie, usg brzucha nic nie wykazało, badania krwi dobre. Także kroplówka z paracetamolem i druga z solą fizjologiczna i do domu. Jakby coś się działo mam wrócić. Na razie jest ok.
 
Zosia bardzo dobrze, że wszystko jest okej!!! :-):-) Ja dzis mam podobne bóle ale po lewej stronie pod pępkiem, nie wiem co to, ale czuję że Bobik mi biega po brzuchu więc liczę że to tylko moje przypchane jelita. Nawet NOSPy jeszcze nie wzięłam, ale chyba wezmę bo kłuje niemiłosiernie :crazy::crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry