reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

oleńka - a to ci niespodzianka!!!!! :D Ale mieliście zaskoczenie pewnie :D Mimo wszystko gratuluje bardzo :) I cieszę się ze mły jest zdrowiutki :)

Dziewczyny wszystkim gratuluje zdrowych pociech i udanych wizyt :) :*:*:*
 
reklama
Oleńka to ci zaskoczenie co? Jejku wyobrażam sobie jaki to musi być szok. To może lepiej jak nadal jestem w niepewności. :-)

A ja niestety wizytę miałam mieć w czwartek, a ty klops i przesunęli mi na środę za tydzień. Kurczę a tak już bym chciała usłyszeć i zobaczyć moje dziecię. Jakeś czarne wizję mam, ala brak tętna itp. Zostałyśmy tylko z Jolką jeśli chodzi o brak ruchów :-(
 
Oleńka - niezła niespodzianka, ale dobrze, że teraz a nie przy porodzie :-)

Trusia - na pewno wszystko jest dobrze a Ty wkrótce poczujesz Waszego szkraba
 
A ja niestety wizytę miałam mieć w czwartek, a ty klops i przesunęli mi na środę za tydzień. Kurczę a tak już bym chciała usłyszeć i zobaczyć moje dziecię. Jakeś czarne wizję mam, ala brak tętna itp. Zostałyśmy tylko z Jolką jeśli chodzi o brak ruchów :-(

Ja tak ostatnio miałam, dokladnie 12 czerwca pierwszy raz poczułam jakby "motyle" w brzuchu i tak przez parę dni po kilka razy dziennie az tu nagle pewnego dnia sie skończyło. Zaczęłam się denerwować że coś nie tak i jak byłam u lekarki to poprosiłam żeby sprawdziła serduszka i biły jak oszalałe.
"Motyli" nadal nie czuję ale już się tak nie denerwuję. Więc głowa do góry :)
 
Trusia77 ja czuję bardzo mało ruchy, już pisałam że u mnie to wina łożyska, ale też mam myśli typu że coś jest nie tak.
Wieczorem może co dwa dni dostane kopniaka i tyle ..
 
Ja dziś byłam na wizycie. Nasza malutka waży już pół kilograma.
Ja za to mam ogromnego doła.
Lekarz stwiedził, że to może być depresja.
;(
 
Dziewczyny zaskoczenie było i to nie małe.Ale bardzo się ucieszyłam będziemy mieć parkę.Ale ja jakoś uwierzyć nie mogłam.Na następnej wizycie powiem żeby pokazał te jajeczka bo normalnie ciągle o tym myślę.
 
Witam mamusie :* Ja znowu tylko na chwile :(

Wczoraj mialam połowkowe :)
Kręgosłup- 17 cm
Kosc udowa prawie 4 cm
obwód glówki - 5,5 cm
serduszko - 140.min

wszystko wskazuje na 22 tydzien :)

No i dzidzia odwrocona pupa i nie wiem nadal co bedzie :)
 
Violett ach te nasze dzidziusie uparte noo:p
chyba pomylił Ci sie obwod głowki (HC) z BPD czyli wymiar dwuciemieniowy główki, czyli szerokość główki od ciemienia do ciemienia...bo moj dzidzius miał obwod głowki 18,5 cm a BPD4,62
a 5,5 to raczej nierealne na ten tydzien ciąży:)
 
reklama
Trusia kiedy masz wizytę lub usg?
ja to fiksuję z braku ruchów, generalnie tłumacze sobie że to pierwsza ciąża, że może to łożysko itd, ale zmartwienie jest......
wszystkim kochane gratuluję wizyt i zdrowych pociech.
 
Do góry