reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

ja dziś byłam na kontrolnym badaniu, za 2 tygodnie zapisał mnie ginek na USG a dziś zlecił badanie krwi i moczu. no i oddałam tą krew a potem ŁUPS i nawet nie wiem kiedy zemdlałam... Ale to chyba z gorąca bo już czuję się ok
 
reklama
Nasza wizyta za miesiąc - 2.08. Ale od kiedy już wiem że w moim brzuszku jest Dawidek już mniej niecierpliwię się każdej kolejnej wizyty ;)
 
A ja mam kolejną wizytę 22.07:) Muszę na nią przynieść tradycyjnie siuśki i dodatkowo wyniki krwi i wyniki cukru bleee. Coś czuję, że do 22.07 szybko zleci.. oby:D
 
Moja wizyta już za tydzień :-) i już się doczekać nie mogę :-) ale swoją drogą to zleciał ten czas od poprzedniej wizyty strasznie szybko.

małamrówka słodkiego się najedz to będzie dzidzia fikała.
 
A ja dzisiaj przepisałam się z wiyty 14.07. na 12.07. Doczekać się nie mogłam:-) Normalnie idę w ślady Myszy :-D
 
A ja dzisiaj przepisałam się z wiyty 14.07. na 12.07. Doczekać się nie mogłam:-) Normalnie idę w ślady Myszy :-D

Hi hi hi...a ja właśnie miałam pisać że pierwszy raz nic nie pokombinowałam :-D choć nie ukrywam że najchętniej to bym w piątek pojechała.

Ja mam takie wrażenie, że ostatnio te tygodnie śmigają jak szalone i szybciej czas leci:eek:

Też mam takie wrażenie :-)
 
reklama
Do góry