reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdrowie maluszków

Ale ladnie Patrys przybiera na wadze. rosnie malutek jak na drozdzach po mamusi mleczku. I tak trzymac, dzielny chlopczyk!!! Zaciskam kciukasy za coraz wieksze postepy &&&&&&&&
 
reklama
no dziękuję Wam :*

dzisiaj Patryk waży 1,070 :)

i wygląda tak :)

23062012181.jpg
 
Ostatnia edycja:
kachha super wiadomości. A synek śliczny!!! Mam nadzieję że jeszcze trochę i wstawisz zdjęcie z synkiem na rękach bez tych wszystkich urządzeń! Dużo siły Wam życzę!
 
Hej!
Patryk ważył wczoraj 1,085 :)
Ogólnie lekarze mówią ,że jest dużo lepiej niż było jak został podłączony pod CPAP. Jest na małych tlenach 0,3 czasem 0,4. Wczoraj rozmawiałam z lekarzem ,który powiedział,że Synuś mój jest oklepywany.Ma jeszcze sporo wydzieliny w płucach a nie ma siły sam jej całkowicie odkrztuszać ponieważ ta wydzielina mu bardzo wysycha właśnie przez CPAP. Oklepują Go i odsysają, a z dnia na dzień jest coraz lepiej. Może jeszcze tydzień albo półtora i powinien pozbyć się całej wydzieliny i wtedy będą dalej próbować odłączyć Go od CPAPu całkowicie :) Jest zdrowy, ładnie przybiera na wadze, zjada 28ml i dobrze trawi. Mam mało pokarmu, ale te 3 lub 4 karmienia dziennie dostaje ode mnie, resztę karmień dostaje mleko Nan dla wcześniaków. (Niezła ze mnie matka, że nawet własnego dziecka wykarmić nie potrafię... :( )
Niestety teraz nie mam możliwości jeżdżenia codziennie do maluszka, więc będę się zjawiała w Łodzi co 2 dni...

całuję Was dziewczyny i trzymam kciuki za Was i Wasze maleństwa które niedługo zjawią się tak jak mój Patryś :)
 
reklama
badz jak najczesciej z maluszkiem zeby czul ze jestes, sciagaj pokarm zeby wzmoc laktacje, inaczej sie nie da, sciagaj sciagaj i jeszcze raz sciagaj, Twoje mleczko jest najlepsze, trzymamy kciuki, buziaki!
 
Do góry