reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

reklama
ameba - a mówił lekarz ile teraz waży ? ... pytam z ciekawości bo widze że podobny termin mamy to bym wiedziala ile mniej więcej Lili waży ;-)

Jadzka - no to ładnie, wstydniś numer 1 na naszym wątku hihi ... chyba już Cię będzie trzymać w niepewności do samego końca :-p
 
Ja tak na szybko
Gratuluje udanych wizyt :-)
Ja mam dola bo mam nadciśnienie, do tej pory bylo ok teraz mam wysokie, dostalam leki i mam mierzyc 3 razy dziennie. Jesli nie spadnie albo sie podwyzszy ide do konca do szpitala
 
a jeszcze jedno bo szukam na necie i znaleźć nie umiem. w karcie ciązy mam zapisane szyjka ps-1 zawsze mialam ps-0 a teraz ta jedynka nie wiecie co to oznacza?
 
fillil - moze to chodzi o stopień starzenia sie łożyska. Jesli masz 1 to pewnie naturalna kolej rzeczy że sie juz starzeje. Z tego co pamiętam to chyba nie może dojść do 3.

galaxia - masz leki to na pewno sie wszystko ustabilizuje. Szkoda że lekarza od razu tak straszą szpitalem.
 
No wstydniś albo złośnik mały... poprostu posłuszne mamusi... Bo ja płci znac nie chciałam, a z M umowa była że jak do 30tygodnia nie poznamy to nie poznajemy... więc będzie po mojemu :p

GRATULUJE WSZYSTKICH WIZYT

GALAXIA unormuje ci się...

FILLIL ja nie wiem
 
reklama
fajnie ze wizyty udane:-)
galaxia lekarz tak po jednym mierzeniu stwierdzil ze masz nadcisnienie i od razu leki?:szok:
mowil ci ile warzy jas?bo ciekawa jestem
 
Do góry