reklama

Wizyty u lekarza, USG

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2013' rozpoczęty przez Galaxia, 4 Styczeń 2013.

1. Galaxia

Galaxia Fanka BB :)

Kiedy macie swoje pierwsze wizyty? Ja 14.01 mam nadzieje ze uslysze serduszko:-D

2. gosheek

gosheek Fanka BB :)

Ja też 14.01 :)

3. reklama
  4. AnnieTess

AnnieTess Fanka BB :)

A ja mam w poniedziałek 7. stycznia.
    Myślicie, że to za wcześnie??

5. Galaxia

mi lekarz chcial jeszcze o tydzien pozniej bo powiedzial ze dopiero ok 8 tyg wszystko mozna zobaczyc, tzn czy jest zarodek i uslyszec serduszko

6. jankesowa

jankesowa Gracjankowa mama ;)

w 6-7tyg serduszko powinno byc napewno w 5 moze byc kiepsko ja mam 9 stycznia no ale nie dal rady pozniej bo wyjezdza na urlop

7. -Lorelain-

-Lorelain- Fanka BB :)

ja w poniedziałek będę dzwoniła do gina, żeby mnie pilnie przyjął, najlepiej jeszcze w poniedziałek lub we wtorek i żeby mi dał receptę na zastrzyki, jak juz je będę miała to będę spokojniejsza i wtedy będę chciała czekać do 8 tygodnia na oglądanie fasolki. Myśle że pewnie nie wytrzymam i w okolicach 6 tygodnia pójdę do gina państwowego żeby mi powiedział czy jest jeden pęcherzyk czy dwa :sorry2:

8. Galaxia

A te zastrzyki to zeby nie bylo poronienia czy jestes chora?

9. -Lorelain-

-Lorelain- Fanka BB :)

te zastrzyki to moja ostatnia szansa żeby się udało, jak to nie pomorze to juz nie wiem co robić, ale jestem baaaaaaaardzo pozytywnie nastawiona :tak::tak::tak:
    Jest prawdopodobieństwo że po pierwszym porodzie uaktywniła sie we mnie jakas choroba immunologiczna i jeśli faktycznie tak jest to zastrzyki pomogą. Wszystko inne jest praktycznie wykluczone.

10. reklama
  11. Galaxia

Trzeba trzymac kciuki:-) dobrze ze myslisz optymistycznie

12. jankesowa

jankesowa Gracjankowa mama ;)

Kochana zastrzyk powinnas chyba mie z mostu jak juz wiesz pozytyw. Z TEGO CO KOJARZE to chyba piszesz o chorobie zwiazanej z krzepliwoscia krwi ?? pedem do gina

Poleć forum