reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

no dla tego bede dzwoniła w poniedziałek żeby mi dał receptę, dzisiaj jest sobota to nic nie zrobię (test robiłam dopiero dzisiaj), a ja jestem i tak 3 dni przed terminem @ więc nie jest źle.
 
reklama
Lorelain GRATULACJE !!!!!!!!!!! Cieszę się strasznie, że Ci się udało .... spokojnych 9 miesięcy. Wszystkie majówki trzymają za Was &&&&&&&&&:-)
 
Lorelain, frajdę zrobiłaś nam niesamowitą! Kciuki zaciśnięte mocno, aż bolą. Powodzenia!
 
Ja byłam na potwierdzeniu po testach 2 stycznia - to był 5t 1d.
Na serduszko ide 16 stycznia to będzie 7t i 1d.
Mam nadzieje że bedzie mocno biło :)
 
Ja byłam dzisiaj u gina po recepte, dostalam na 2 opakowania luteiny, po zastrzyki za 10 dni i dla tego bedziemy już sprawdzac czy widac zarodek i może bedzie serce. Ja planowalam usg serduchowe dopiero w 8 tygodniu ale ze względu na te zastrzyki będziemy szukać wcześniej. Wizyta 18 styczeń.
 
reklama
Do góry