reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
a to tu wstawiacie zdjęcia swoich dzieciaczków bo ja wstawiłam w galerii :) super zdjęcia dziewczyny ale to też zależy od tego jaki sprzęt ma lekarz na tym moim ostatnim to widać wszystko dokładnie :) a na tym wczoraj co robił mi lekarz to ja widziałam tylko plamę jakąś ;) i tam coś sie ruszało to lekarz powiedział że to jest serce ;) hihh
 
Wow, chwile mnie nie bylo a tu tyle niusow;D

Iownka - bardzo mi przykro;*** Wiem co czujesz kochana:-(
Jak ja nienawidze takich wiadomosci!!! Dlaczego musimy przechodzic takie rzeczy!!!!:-(

A reszcie gratuluje udanych wizyt;) I pieknych dzieciaczkow - juz takie ludzkie sa:tak:Nie jakies tam fasolki;)))
 
fff.jpg

:) no to to jest moja dziecinka :)
 
reklama
Iownka strata zawsze boli i chyba żadne nasze słowa nie dadzą rady jej osłodzić :-( przykro mi że przez to przechodzisz :-(

Opisze tak szybko ostatnią wizytę, we wtorek. Był ze mną mąż :tak:wiadomo że się bardzo denerwowała, ale lekarz sobie żartował i jak zobaczyłam skaczącego maluszka to mi minęło :-D Maleństwo ma 5,6 cm od głowy do pupy, rączki, nóżki i jest cudne :-D przeziernosć 15 mm :-) no tak się ruszał, i skakał, i pływał, prostował nóżki i podkurczał- normalnie czad!
W dodatku lekarz wyliczył że maluch ma 12 t i 6 dni (a według OM miałby mieć 12 t i 4 dni) a na ostatniej wizycie 4 tygodnie temu był o tydzień młodszy w stosunku do daty OM. Czyli nadrobił :-D Wcześniej był termin na 11 maja, a teraz na 1! Następna wizyta za 4 tygodnie. A mam do Was pytanie - czy któraś z Was chodzi do dwóch lekarzy, bo ten teraz był prywatnie a ja chodze jeszcze na nfz?

Zobacz załącznik 510896
 
Do góry