reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

reklama
Afro dobrze ze wsio ok,nie bńj sie,a wiesz w sumie nie jedna sie z nas boi.
A to teraz czekamy z toba.

Oregano fajnie ze ktg super,a czop to jakos tydzien co do porodu,kurde lada moment.

Tiluchna ja tylko prywatnie,nie poszlabym panstwowo,raz bylam,to masakra u nas.

Mamuska u mnie jakos od 33tc ktg gin robi na wizycie,teraz w 37 tez pewnie bede miala.
 
a propos ktg - pytalam wczoraja moja gin o to ale ona mowi ,ze nie ma potrzeby jak cala ciaza przegiega ok i nie ma zadnych boleści itd

Wczoraj mnie tylko moja mama ubawila bo napisalam jej sms ze dr mowi ,że Aleks raczej nie bedzie duzy (uff :) a moja mama pyta ile ma dlugości :) na co jej odpisalam ,że Pani dr ciezko bylby zmierzyc palcem hihihi bo tak badała szyjke a wielksc Aleksa oceniła po brzuszku :)

tak czy siak w sobote usg to moze sie dowiemy ile ma dł i wagi


ja przytylam na dziś 23kg !!!!waga słonia osiągnięta :)
 
u mnie wizyta dopiero za tydzień ... ciekawa jestem bardzo czy będziemy robić USG i ile młodemu się utyło ...
pierwsze KTG pewnie za 2 tyg ... mam wrażenie, że spokojnie dotrwamy

Oregano, fajnie, że coś się rusza :-)
Arteofbeauty, oby Aleks rzeczywiście nie był duży :tak: u mnie niestety 'reguła' mały brzuch = małe dziecko raczej się nie sprawdzi :-( poprzednio było podobnie - brzuszki malutkie, a dzieciaczki ok. 3600
 
Ja tez po wizycie , posiedzialam pogadalam z moim lekarzem, skierowanie na ostatnie
badania mi wypisal. Za tydzien mam podejsc do kontroli i jeszcze na wymaz .. a i zartowal ze wysle mnie do szpitala bo jak mozna w ciazy przytyc 10 kg a od ostatniej wizyty miesiac temu ani grama ... Z dzidzia wszystko ok tak mi wyliczal wyliczal ze do porodu ma wazyc kolo 4 kg
 
ja też po wizycie...waga 67,5 kg ,cytologia I gr,morfologia srednia ..biofer brac nadal...zrobił wymaz...za 3 tygodnie mam przyjść znowu...pytałam co na kaszel...powiedział że mam iśc do internisty bo to nie jego dziedzina...oschły dzis był do potęgi...jutro usg...przytyłam12-13 kg jakos tak,tętno ok
 
Gratuluję udanych wizyt. U mnie nieciekawie. Małowodzie straszne i mały wagowo poniżej normy. Z miesiączki termin na 9 grudnia a z wymiarów dziś termin na 1 stycznia :-( jeśli się nie poprawi do za tydzień do szpitala :-:)-(
 
ananaska to niefajnie, że ginek miał niezbyt humor, ale najważniejsze, że z dzieciątkiem ok. Zazdroszczę tych 12-13kg... Ja mam 19 na plusie :szok:
malutka współczuję kiepskich wieści... Mam nadzieję, że się poprawi i nie będziesz musiała leżeć! Trzymam kciuki za Ciebie i Maleństwo
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt. U mnie nieciekawie. Małowodzie straszne i mały wagowo poniżej normy. Z miesiączki termin na 9 grudnia a z wymiarów dziś termin na 1 stycznia :-( jeśli się nie poprawi do za tydzień do szpitala :-:)-(

Malutka, a kiedy miałas ostatnie usg, że dopiero teraz wykryto aż miesięczną różnice w wadze?? Współczuję bardzo....
 
Do góry