reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarzy/położnych , usg , badania i inne

Malutka, &&& !!! daj znać po wizycie. Mamaktosia, ja na szczęście dobrze reaguję na oxy - 2 poprzednie porody były wywoływane i obydwa trwały ok. 3 godz ... przy czym do pierwszego startowałam z szyjką 3 cm i brakiem rozwarcia ... teraz z jednej strony wolałabym tego uniknąć ... ale z drugiej, wywołanie byłoby dla nas wszystkich najlepsze pod względem organizacyjnym - miałabym zagwarantowaną opiekę do dzieci, M przy sobie i swoją gin na dyżurze :) jakoś nie wyobrażam sobie rozpoczęcia porodu np. jak będę stała w korku z 2 dzieci w samochodzie :/ a M w pracy ... Arteofbeauty, śliczny maluch Kasiulaq, może poproś o usg na następnej wizycie ... moja gin nie robi standardowo, ale wczoraj poprosiłam i zrobiła :)
 
reklama
Malutka kciuki zaciśnięte!!
Art maluszek piękniusieńki !!
Mnie dzisiaj wkurzyła sąsiadka taka co do tych wszystko wiedzacych nalezy... Patrzy na mój brzuch i komentuje..' ojjj dzidzia to mikroskopijna bedzie , 3 kg na pewno nie bedzie miala..' ja do niej,ze juz 3 tyg temu na wizycie miala 2 i pol ale ona twardo przy swoim,że brzuch maly i da sobie reke uciac ,ze 3 kg nie bedzie... nie chcialo mi sie z nia klocic ale popsula mi humor takim glupim gadaniem... ;/
 
Ostatnia edycja:
Jol- też tak chciałam , taki był plan , w środę wizyta i pewnie znów na piątkowy szpital będzie mnie namawiał ... ma dyżur zawsze od piątku ... isama nie wiem ... jak znów mnie tylko wymęczą .... ostatnio kilka razy słyszałam poród w toku i dalej chodzę z brzuchem .... dziś zmierzyłam i 118 cm :szok: z młodym w dzień porodu 115 cm i ważyłam z jakieś 7 - 8 kg więcej niż teraz ....
Zazdroszczę szybkich porodów :tak: to nie dla mnie ...
 
Dzięki za kciuki. Wizyty nie było. Gabinet zamknięty. Zadzwoniłam do lekarki i przeprosiła ale coś ważnego jej wypadło i odwołała wszystkie wizyty. Mnie nie mogła powiadomić bo ja się umawiam przez AxaMed. No i najbliższy wolny termin to piątek na 13.30. Ciekawe czy do tego czasu nie urodzę. Także dzień stracony i bez żadnych wieści.
 
Ja dzis mialam tylko ktg tetno ladni pierwsze normalne ktg w tej ciazy...pokazalo kilka skurczy dwa na ok 80% lekarka kukla i powiedziala ze wszystko ok we wt kolejne ktg z wizyta i ma byc usg jak dotrwam bo juz tak cisne czasem ze chetne bym ju urodzila....
 
malutka mogli cie powiadomic,a nie niepotrzebne ciagnac...

polcia noo tak,,ja tez juz mowie,ze po wizycie w 38tc moge rodzic...tez bede miala ktg i usg,,4.grudnia
 
reklama
Do góry