• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wizyty, usg, zdjęcia itp

reklama
ja bym normalnie skarge na niego napisała i tyle, Jego zasranym obowiązkiem jest udielić odpowiedzi na pytania... Femme jak dziewczyny raczą zmień lekarza i za przeproszeniem sr**j na tego palanta :/ szkoda Twoich nerwów i czasu.

Ja na ktg pierwsze mam się zgłosić za 2 tyg i wtedy już regularnie chodzić, ale to mi doktorek za tydzień wyjaśni co i jak :tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry