reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wkładki - wody płodowe 23tc

iwona368

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2022
Postów
29
Cześć dziewczyny. Powiedźcie mi jakie wkładki polecacie na sprawdzeniem czy sączą się wody płodowe? Obecnie 23tc ciąży bliźniaczej i dziwnie mokra bielizna....nie chce panikować i pomyślałam, żeby jutro kupić wkładki. Ale na jakiej zasadzie one działają?
 
reklama
Da się już kupić te wkładki? Wkładasz jak zwykła wkładkę i oglądasz potem, czy zmieniła kolor. Tyle, że infekcja intymna może przekłamywac wynik.
 
Cześć dziewczyny. Powiedźcie mi jakie wkładki polecacie na sprawdzeniem czy sączą się wody płodowe? Obecnie 23tc ciąży bliźniaczej i dziwnie mokra bielizna....nie chce panikować i pomyślałam, żeby jutro kupić wkładki. Ale na jakiej zasadzie one działają?
O wkładkach nie słyszałam, ale o papierkach lakmusowych już tak. Osobiście nigdy nie stosowałam.
 
Wiem że są testy do wykrywania wycieku wód płodowych np z firmy clearblue, loritan, Saugella AmnioCheck. Sama jednak nigdy nie korzystałam z czegoś takiego, więc nie jestem w stanie powiedzieć jak działają i czy są skuteczne.
 
Cześć dziewczyny. Powiedźcie mi jakie wkładki polecacie na sprawdzeniem czy sączą się wody płodowe? Obecnie 23tc ciąży bliźniaczej i dziwnie mokra bielizna....nie chce panikować i pomyślałam, żeby jutro kupić wkładki. Ale na jakiej zasadzie one działają?
Miałam te same rozterki 2 tygodnie temu. Początek infekcji jak się okazało. Papierki lakmusowe dużo tańsze i ponoć w szpitalach takie są używane. Ale tak jak ktoś już napisał, infekcja też zmienia ph. No i druga rzecz, w ciąży bywa bardziej i mniej mokro, tak po prostu. Przyjmujesz jakieś globulki? One też mogą spowodować takie efekty😔 Ale ja wtedy napisałam do lekarza, żeby spać spokojnie🙂
 
reklama
Miałam te same rozterki 2 tygodnie temu. Początek infekcji jak się okazało. Papierki lakmusowe dużo tańsze i ponoć w szpitalach takie są używane. Ale tak jak ktoś już napisał, infekcja też zmienia ph. No i druga rzecz, w ciąży bywa bardziej i mniej mokro, tak po prostu. Przyjmujesz jakieś globulki? One też mogą spowodować takie efekty😔 Ale ja wtedy napisałam do lekarza, żeby spać spokojnie🙂
Nie, nie przyjmuje żadnych globulek. Noc prawie nieprzespana, ale w nocy suchutko, więc poprostu chyba upały dały się we znaki wczoraj 🤷
 
Do góry