reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wody płodowe czy mocz?

Daga1995

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Październik 2020
Postów
194
Kochane, poszłam do ubikacji na tak zwana dwójkę, jak zwykle siku robię przed ale ze mega długo trzymałam zanim poszłam, pobiegłam dosłownie do toalety na ostatnią chwilę, usiadłam i prawie przy skończonej " dwójce" odczułam jakby chęć parcia i w tym momencie dosłownie strumień że mnie wyleciał, przy próbie zatrzymania go udało mi się na chwilę przez za ciśnienie jakby pęcherza, myślicie ze to mogą być wody? 4 stycznia byłam u lekarza i szyjka mocno trzymała i była długa. 31+ 2 dni. Dodam że okropnie chciało mi się też siku biegnąc do toalety.
 
reklama
Powinnaś czuć jak wstajesz że coś leci jeśli tak będzie to lepiej zgłosić się na izbę przyjęć. Jak to mowia lepiej pojechać raz na dużo niż za mało
 
Wód płodowych nie da się zatrzymać, to główna cecha.

Jeżeli nie jesteś pewna, jedz na IP sprawdza to. żadna z nas tutaj ci nie powie niestety czy to wody czy nie.
 
Jak dla mnie to nie wody płodowe, ich nie da się zatrzymać. To dziwne uczucie.. Ale dla pewności lepiej sprawdzić, jak nie jesteś pewna. Ewentualnie są takie paski w aptece (kiedyś byly) do sprawdzenia.
 
reklama
Jak dla mnie to nie wody płodowe, ich nie da się zatrzymać. To dziwne uczucie.. Ale dla pewności lepiej sprawdzić, jak nie jesteś pewna. Ewentualnie są takie paski w aptece (kiedyś byly) do sprawdzenia.
W aptece są już niedostępne;( paski sprawdzające pH można kupić w sklepie ogrodniczym lub zoologicznym:)
 
Do góry