reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Woda do mleka modyfikowanego

Aniaaq

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Październik 2021
Postów
66
Cześć dziewczyny 😉
Moja córka jutro kończy 4 miesiące, karmiona jest mlekiem Bebilon Pronutra Advance. Zawsze używałam do przygotowania przegotowanej wody kranowej, jednak dzisiaj zauważyłam że jest ona jakaś mętna. Jaką wodę butelkową polecacie do przygotowywania mleka? Czy trzeba ją dodatkowo gotować, czy wystarczy podgrzać do odpowiedniej temperatury? 😊
 
reklama
@Aniaaq ja uzywam prosto z butelki, bo moj syn nie lubi nawet lekko cieplego mleka. A ze uzywamy mleka które jest ciezko rozpuszczalne to wlewam gorącej wody 60ml i mieszam, a resztę dolewam z butli.
 
Ja polecam wodę Primavera, jest tania i łatwo dostępna 😊 Nie gotuję jej dodatkowo. Przesyłam też listę odpowiednich wód ze strony RozszerzanieDiety.pl
 

Załączniki

  • IMG_20221006_204556.jpg
    IMG_20221006_204556.jpg
    111,7 KB · Wyświetleń: 61
Cześć dziewczyny 😉
Moja córka jutro kończy 4 miesiące, karmiona jest mlekiem Bebilon Pronutra Advance. Zawsze używałam do przygotowania przegotowanej wody kranowej, jednak dzisiaj zauważyłam że jest ona jakaś mętna. Jaką wodę butelkową polecacie do przygotowywania mleka? Czy trzeba ją dodatkowo gotować, czy wystarczy podgrzać do odpowiedniej temperatury?

u nas była Nałęczowianka no i było ok. Nawet na początku zupy na niej gotowałam
 
Ja polecam wodę Primavera, jest tania i łatwo dostępna 😊 Nie gotuję jej dodatkowo. Przesyłam też listę odpowiednich wód ze strony RozszerzanieDiety.pl
Dzięki za załącznik! :)
Mama i ja ma aktualnie inną butelkę, z różową etykietą i nakretką.
Mnie sie zawsze kojarzylo ze zywiec zdroj to najgorsza woda :/
A co ma oznaczać mg? Czego mg? Chodzi o magnez (Mg)?
 
Oki, poczytalam i juz wszystko jasne.
Wartości pod wodami to zawartośc soli mineralnych na litr.
Nalezy wybierać wodę niskozmineralizowaną, niskosodową i niskosiarczanową.
 

Załączniki

  • woda-dla-niemowlat-ranking.jpg
    woda-dla-niemowlat-ranking.jpg
    84,2 KB · Wyświetleń: 32
Dzięki za załącznik! :)
Mama i ja ma aktualnie inną butelkę, z różową etykietą i nakretką.
Mnie sie zawsze kojarzylo ze zywiec zdroj to najgorsza woda :/
A co ma oznaczać mg? Czego mg? Chodzi o magnez (Mg)?
Nie zauważyłam twojej poprzedniej odpowiedzi 😅 wszystko tak jak napisałaś 😊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry