reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Woda do mleka modyfikowanego

reklama
Cześć dziewczyny 😉
Moja córka jutro kończy 4 miesiące, karmiona jest mlekiem Bebilon Pronutra Advance. Zawsze używałam do przygotowania przegotowanej wody kranowej, jednak dzisiaj zauważyłam że jest ona jakaś mętna. Jaką wodę butelkową polecacie do przygotowywania mleka? Czy trzeba ją dodatkowo gotować, czy wystarczy podgrzać do odpowiedniej temperatury? 😊
Ja zawsze miałam filtrowana wodę 🙂
 
Ja najpierw korystalam z przegotowanej wody albo babydream z rosmana, na noc wode w podgrzewaczu trzymalam. Jak corka miala juz kilka miesiecy to wykorzystywalam tez wode butelkowana, ale zrodlana lub filtrowana. Córka ma 2.5 roku i unikam dawania jej do picia kranowy nieprzegotowanej. Chociaz np w kapieli sie napije sama🙈 a wody z butelki czy tam kartonika nie przegotowywalam.
 
A czego tu nie rozumieć? Jak dla mnie to super urządzenie. W termosie zawsze woda albo za gorąca albo za zimna. A w podgrzewaczu zawsze taka sama.
Ja bardzo dlugo korzystałam z podgrzewacza. Teraz po porodzie tez zamierzam używać. Probowalam z termosem , ale cos mi nie wychodzilo, potem termos rozwalilam 🤦 niechcący
 
Nie, dzięki termosowi mogę zrobić SZYBKO mleko z odpowiednią temperaturą dla mojego dziecka. Podgrzewacz to strata czasu. I prądu, jesli ktos jest eko.
Ale to Twoje zdanie ;) są osoby, którym podgrzewacz pasuje. Ja używam podgrzewacza normalnie, a jak wychodze to wodę mam w termosie. Obie opcje mi odpowiadają.
 
Nie, dzięki termosowi mogę zrobić SZYBKO mleko z odpowiednią temperaturą dla mojego dziecka. Podgrzewacz to strata czasu. I prądu, jesli ktos jest eko.
Ale to jest tylko Twoje zdanie. Ja zapytałam czego tu nie rozumiesz. Możesz to rowinąć? W termosie na dłuższą metę woda też stygnie zwłaszcza jak mieszasz ją z zimną. Więc w czym podrzewacz jest gorszy poza jedzeniem prądu?
 
reklama
Do góry