reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wodniste kupki noworodka

Dołączył(a)
29 Styczeń 2011
Postów
10
Miasto
Lubsko
Mój synek ma 5 dni i robi rzadkie kupki (karmię go piersią),kupki są żółte ale naprawdę wodniste.Staram się uważać na to co jem jednak ciągle się martwię.Zauważyłam też że pobolewa go brzuszek,przechodzi mu gdy zrobi kupkę.Co może być nie tak? Czy takie kupki są normalne?
 
reklama
moje Bobo ma 12 dni i ma tak samo, jak zrobil kupke na mate do przewijania to doslownie po niej sciekalo. zanim sie zalatwi to sie kreci i strzela baki. kilka dni temu byla u mnie pielegniarka i to widziala, mowi, ze to normalne, wiec sie nie martwie.
 
tak, wodniste kupki na piersi są normalne. Mleko kobiece jest bardzo wodniste, zwłaszcza w lecie (żeby zaspokoić pragnienie maluszka, kiedy na dworze upał). Moja mała też robi takie kupki.
 
Moja Oliwka nie robiła aż tak luźnych kupek a wczoraj wieczorem to normalnie woda stała w pampersie przy czym kolor kupki był normalny, potem zdarzyło się jej jeszcze raz taka kupka nad ranem, trochę się wystraszyłam ale nie potrzebnie bo w ciągu dnia wszystko się unormowało :)
 
Zgadzam się z wami, noworodki karmione piersią tak mają mój synek skończył 3 miesiące a robi strasznie rzadko. Jeśli się pręży to znaczy że ja coś zjadłam co mu nie podpasowało.
 
Kiedyś w pieluszce zauważyłam, że kupka (żółta) miała konsystencję wody, dosłownie wyglądało to jakby ktoś wylał na pieluszkę żółtą ciecz, która jeszcze nie wsiąknęła. Byłam trochę przestraszona ale tez usłyszałam, że to normalne.
 
reklama
Moje Królewiątko ma ponad trzy miesiące i nadal "wodniste" kupki. U dzieci karmionych piersią to normalne - słowa: pediatry i położnej.
Z brzuszkiem też różnie bywa. Ja podaje kropelki Esputicon i jeśli trzeba rozgrzewam brzuszek ciepłą pieluszką, teraz przerzuciłam się na suszarkę.
 
reklama
Do góry