reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wody odeszły 30 tydzień -celeston

Dołączył(a)
19 Czerwiec 2020
Postów
13
Cześć jest tu jakaś mama która obecnie leży w szpitalu z tego samego powodu ? Ja już jestem po dwóch dawkach celestonu . Tyle jestem spokojniejsza. Modlę sie wytrzymać jak najdłużej z malutka w brzuchu . Wody produkują sie na bieżąco tak mnie uspokojono . Z reszta czuje ze wypływają co jakiś czas .
 
reklama
Rozwiązanie
Tak jak napisała @MatkaFrankowaPanikara wczesniaki są bardzo dzielnymi wojownikami, obyś jak najszybciej mogła ją przytulić to dodaje sił i mamie i dziecku. Mała jest na pewno w dobrych rękach. Trzymajcie się cieplutko!
Mam takiego w domu, dzisiaj skończył 6 miesięcy urodzeniowych i 4 korygowane 💁‍♀️💪 sam mi codziennie udowadnia, że są we wcześniakach takie pokłady siły. Ja mu zazdroszczę tej siły 💁‍♀️
Cześć ! Daje w końcu znac co u nas . Malutka dzielnie walczy , przybrała na wadze i ma 1500g. Walczy z infekcja dośc poważna ale szybko zdiagnozowana i odpowiedni antybiotyk podali . Dobrze na niego reaguje . Karmią dożylnie ale ma tez sondę i dostaje bebilon . Poza tym cały czas stabilna na własnym oddechu. Ja natomiast dalej w szpitalu leżę [emoji20] crp po porodzie 100 dostałam dożylne antybiotyki i dzisiaj wynik 21 . Jak myślicie jaki muszę mieć wynik żeby mnie wypuścili ??? Dzisiaj przeszłam na antybiotyki w tabletkach Agumentin i Metronidazol . Niestety przez ten drugi mleko muszę wyrzucać [emoji24] Piękne zapasy zrobiłam ale niestety przenika ten antybiotyk do mleka ale nie poddaje sie i działam dalej . Dziękuje za słowa wsparcia . Trzymajcie kciuki żebym stad jak najszybciej wyszła !

Dzielna jesteś. Super, że masz mleczko. Ja też miałam leczenie metronidazolem i na 2 tygodnie musiałam odstawić dziecie. Mleko wylewalam. Ważne, że jest, że walczysz. Że zdrowieje cię obydwie. Trzymam wciąż za was kciuki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć ! Daje w końcu znac co u nas . Malutka dzielnie walczy , przybrała na wadze i ma 1500g. Walczy z infekcja dośc poważna ale szybko zdiagnozowana i odpowiedni antybiotyk podali . Dobrze na niego reaguje . Karmią dożylnie ale ma tez sondę i dostaje bebilon . Poza tym cały czas stabilna na własnym oddechu. Ja natomiast dalej w szpitalu leżę [emoji20] crp po porodzie 100 dostałam dożylne antybiotyki i dzisiaj wynik 21 . Jak myślicie jaki muszę mieć wynik żeby mnie wypuścili ??? Dzisiaj przeszłam na antybiotyki w tabletkach Agumentin i Metronidazol . Niestety przez ten drugi mleko muszę wyrzucać [emoji24] Piękne zapasy zrobiłam ale niestety przenika ten antybiotyk do mleka ale nie poddaje sie i działam dalej . Dziękuje za słowa wsparcia . Trzymajcie kciuki żebym stad jak najszybciej wyszła !
Gratulacje... Bedzie dobrze, 1.5kg to juz kawał dziecka na neonatologi. Mam nadzieję że szybko dojdziecie obie do siebie i wrócicie do domku. Szkoda że mala w innym szpitalu i nie możesz jej zobaczyć. To musi byc bardzo trudne... Trzymaj się...
Co do crp to chyba musi być poniżej 5 z tego co pamiętam.
 
Tak jak napisała @MatkaFrankowaPanikara wczesniaki są bardzo dzielnymi wojownikami, obyś jak najszybciej mogła ją przytulić to dodaje sił i mamie i dziecku. Mała jest na pewno w dobrych rękach. Trzymajcie się cieplutko!
Mam takiego w domu, dzisiaj skończył 6 miesięcy urodzeniowych i 4 korygowane 💁‍♀️💪 sam mi codziennie udowadnia, że są we wcześniakach takie pokłady siły. Ja mu zazdroszczę tej siły 💁‍♀️
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry