reklama

Worek PREZENTÓW ... !!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2007' rozpoczęty przez Madziallenka, 28 Listopad 2008.

1. Madziallenka

Madziallenka Optymistyczna

Dziewczynki dawno mnie tu nie było.... straaaaaaaasznie przepraszam Was kochane!
    Nie mam wogóle wogóle czasuuuuuuuuuuuu! RATUNKU!!!
    :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
    Może stworzymy sobie taki worek z pomysłami na prezenty dla maluszków i nie tylko...., bo mi troszke wena siada... !!!:confused::confused::confused:

2. m_ktosia

m_ktosia Gość

ja mam ogromna ochote nabyc taki duzy dom dla lalek :tak: wiecie co widac poszczegolne pokoiki i sie do tego dokupuje mebelki, ludziki, akcesoria :-)

dla siebie chcialabym narty zjazdowki :zawstydzona/y: i caly ekwipunek :tak:

3. reklama
  4. kasira

kasira Fanka BB :)

5. m_ktosia

m_ktosia Gość

kasirka fajny ten namiot, bardzo mi sie podoba ze z tunelem :tak:

6. młoda_mamusia

młoda_mamusia Fanka BB :)

a my pod choinke kubali chcemy PROMOCJA!!! Fisher Price ZEBRA - SKOCZEK - RODEO (493034738) - Aukcje internetowe Allegro
    i tak jak kasirka kuba tez ma manie na punkcie budowania domkow namiotow i tezjakis namiocik tyle ze z tych tanszych nie z tych drogich fischer price
    NAMIOT - DOMEK podwójny z tunelem DUŻY (3) /FV/ (485694720) - Aukcje internetowe Allegro

od rodzicow moich wiem ze dostanie garaż na auta i pudło klocków

tescia kazalam kupic tablice TABLICA 2w1 magnetyczna kredowa + mazak ZiAndrzej (485619996) - Aukcje internetowe Allegro

od pradziadkow jakies auta duze z klockami z tego co wiem

na mikołaja dzisiaj jade kupic mu takie duże auto , co wydaje dziweki rozne , światełka itp

7. młoda_mamusia

młoda_mamusia Fanka BB :)

mktosia gdybym miala córcie to tez bym kupila taki domek , pamietam jak ja w dziecinstwie dostalama z siostra taki wielki domek rodzice przywiezli z niemiec i zawsze u mnie wszystkie kolezanki byly i sie bawilyy

8. smart78

smart78 Fanka BB :)

ja juz zakupilam Igorkowi prezenty...na mikolajki dostanie odkurzacz PYŁEK wiec moze nareszcie bede mogla spokojnie posprzatac..............a pod choinke konika na biegunach z melodyjkami w uchu..................moj m odstanioe aparat sony &a mi sie mazy jakas fajne bizuteria...dawno nie dostalam kolczyków albo jakiś wisiorek do lancuszka

9. Madziallenka

Madziallenka Optymistyczna

Fajowe te namioty.... Faktycznie mała często woła aby jej jakis domek budować. I nie wiele miejsca zajmuje po złożeniu.... :tak:
    Ja tez bym chciała narty i cały ekwipuek ..... najlepiej....;-):-) Święty Mikołaju.......:tak:

10. reklama
  11. szmina

szmina mamusia Emilki i Filipka

fajne te prezenty my w sumie tez juz kupilismy zaraz sie pochwale:tak:
    mlodamamuisu Emilka taka zebra na roczek dostala:tak:super sprawa chociaz juz chyba na nia za duza,jak skacze to martwie sie ze do piwnicy wpadnie:szok::-D
    od mojej siorki:

a* INTERAKTYWNY KOTEK # chodzi miauczy #INTERKOBO (484478691) - Aukcje internetowe Allegro
    od moich rodzicow konika na biegunach,w Biedronce byly za 139 zeta:tak:a od nas myToys.de - LITTLE PEOPLE Zoo Geschenkset inkl. Bonuspack von Fisher Price
    Emilka uwielbia zabawki z tej seri:tak:

a na Mikolaja

Załączniki:

12. sami

sami Fanka BB :)

Kasirka, Mloda_m namioty super n i ze maja tunele to dopiero frajda :-) chcialabym taki namiot dla Nikodemka ale gdzie ja go dam :sorry:
    Szminka fajny ten kotek :tak:
    No a zebra skoczek fajna ale znajac moje dziecko to by sie zabardzo chyba nie zainteresowal.

Ja bym chciala taki parking 3 poziomowy z autkami wydaje mi sie ze Niki by sie cieszyl i majstrowal :-)

Smart wlasnie tez sie tak nad tym odkurzaczem pylkiem zastanawiam i jesczze widzialam takie kosiarki ;-)

No a dla siebie to bym chciala niewiem moze jakis perfumik a zreszt aobojetne co a i ksiazki jakies polskie.:tak:

Poleć forum