reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria :)

witam
jakis czas temu odkrylam super komis z art.dla dzieci,wstawiam tam rzeczy po swojej coreczce,jednoczesnie kupujac jej super ciuszki w super cenie...podaje nr tel.do wlascicielki komisu 507441505,mila i profesjonalna obsluga ,super rzeczy.POLECAM wszystkim,ktorzy chca kupic duuuuuzo taniej rzeczy dla swoich skarbeczkow. Komis miesci sie w Warszawie:-)

do szpitala po porodzie warto zabrac cieplejszy,nasz organizm jest troche oslabiony po wydaniu dzidziusia na swiat,a wtedy jest na troche zimno ;)

Dziewczyny może mam banalny problem, ale chodzi mi o szlafrok. Nie mam pojęcia jaki kupić. Wszystkie wydają mi się takie grube. W domu mam tylko z satyny, ale do szpitala to się nie nadaję. Jakie wy macie?
do szpitala po porodzie warto zabrac cieplejszy,nasz organizm jest troche oslabiony po wydaniu dzidziusia na swiat,a wtedy jest na troche zimno ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja miałam satynowy bo mam w domu i taki i cieplejszy ale jak rodziłam to było bardzo ciepło i w tym cieplejszym bym się ugotowała...myślę że w sierpniu może być podobnie
 
Ja niestety żałuję bardzo, ale na pewno nie będę w stanie zawitać w Warszawie w ciąży. A takie miałam zakupowe plany.
Będę musiała jechać do Kairu, bo nasze miasto jest trochę małe, nie wszystko jest (wózki trzeba przeważnie zamawiać). Nie lubię Kairu, tam jest taki tłok (20 mln. osób)
do kairu jadę samochodem 6 godzin a do wawy lecę 4 godz, więc myślałam ze na to samo wyjdzie a przy okazji zdążę odwiedzić rodzinkę przed porodem

ja mam gruby szlafrok, bo tutaj w szpitalach to klima działa non stop
 
Megaczka doskonale Cię rozumiem, też rozglądam się tylko za czerwonymi i w kwiaty....eh zobaczymy może akurat będą dziewuszki :tak::tak::tak:
 
do szpitala po porodzie warto zabrac cieplejszy,nasz organizm jest troche oslabiony po wydaniu dzidziusia na swiat,a wtedy jest na troche zimno ;)

No to chyba weżnę dwa. Jestem straszny zmarzlak więc jak po porodzie ma mi być zimno to wolę mieć. A przed to będę chodzić w cienkim. Dziękuje..
 
Ja muszę sprawić sobie dopiero odpowiedni szlafroczek. Jakie polecacie, bo widziałam w sklepach różne rodzaje: taki frotte czy z materiału przypominającego miękki polarek??
 
O a jednak nie wszystkie śpią.
Właśnie się nad nim zastanawiam, bo jak tak dalej pójdzie zostanę bez szlafroka :-D.
 
reklama
Do góry