reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek 2in 1

kulkaaa3

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Styczeń 2019
Postów
24
pomocy! jestem w tym temacie kompletnie zielona, chce kupic wozek i nie wiem czy zwykły czy taki 2 w 1, bo jak dobrze rozumiem ten 2in 1 to gondola i spacerówka? Które lepsze?
 
reklama
Rozwiązanie
kulkaaa3, widzę, że mamy podobny problem, też jestem na etapie poszukiwania i wybierania wózków, planuje kolejne dzieci dlatego chciałabym kupić coś solidnego , co posłuży mi znacznie dłuzej. Przejrzałam wszystkie fora podpytałam koleżanki i zdecyduje się na wózek 2 in 1, ale nie wiem jeszcze jaki
Ja przy dwojce dzieci mialam 2 w1. Lubie wozek ktory mam jest bardzo wygodny w prowadzeniu wiec ciesze sie ze moglam z niego jak najdluzej korzystac. Sama gondola dlugo nie jest potrzebna, jak juz dziecko siada moze juz siedziec w spacerowce ktora przeciez zawsze mozna rozlozyc gdy dziecko spi.
 
2 w 1 jest bardziej opłacalny, bo tylko raz wydajesz pieniądze. Małe dziecko, krótko leży w gondoli, dlatego spacerówka przyda sie na dłużej, są też wózki 3 in 1 już z fotelikami do samochodu
 
Ja mam 2w1 i po roku szukam kompaktowej spacerówki jako drugiego wózka, bardziej mobilnego, lekkiego, do samochodu. Dotychczasową spacerowke zostawiam na lokalny offroad (dobrze amortyzowana ale ciężka, a fotelik zajmuje 1 miejsce w aucie)
 
2w1 zdecydowanie. Ja nawet poszłabym dalej i poleciła 3w1. Jest to mega wygodne przy malutkich dzieciach, bo nie martwisz się czy dziecko śpi czy nie, nie musisz się szarpać z przenoszenie go z fotelika samochodowego do wózka i odwrotnie oraz oszczędzasz masę czasu na przypinaniu przekładniu fotelika itp.
 
kulkaaa3, widzę, że mamy podobny problem, też jestem na etapie poszukiwania i wybierania wózków, planuje kolejne dzieci dlatego chciałabym kupić coś solidnego , co posłuży mi znacznie dłuzej. Przejrzałam wszystkie fora podpytałam koleżanki i zdecyduje się na wózek 2 in 1, ale nie wiem jeszcze jaki
 
Rozwiązanie
Do góry