reklama

Wozek dla 2latka w samolocie

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez zgadnij, 13 Kwiecień 2010.

1. zgadnij

zgadnij Fanka BB :)

Witam mamusie,
    mam pytanie czy nie wiecie czy trzeba placic (np. w wizzair) , jesli sie chce zabrac wozek dla dziecka, ktore ukonczylo 2 lata ?

2. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

trzeba by przeczytac na ich stronie. ale w ryanair dla dzieci powyzej 2 r.ż. kosztuje to 10-20 funtów (jak z anglii) jak ostatnio czytałam.

3. reklama
  4. mama mika i olinka

mama mika i olinka Zaangażowana w BB

Nie latałam wprawdzie wizzair ale innymi liniami wiele razy z dziećmi- i powyżej 2 lat i mniejsze też i wózkiem i niegdy nie płaciłam za to mozek mozna oddac jako bagaż odrazu i wetedy pwenie jego waga liczy się do wagi bagażu lub tak jak ja robiłam-oddawałam wózek przy wejściu na pokład

5. zgadnij

zgadnij Fanka BB :)

Bardzo Wam dziekuje za odp, niestety na stronie wizzair nic na ten temat nie ma. Dzieki, bardzo pomoglyscie:)

6. Antylopka

Antylopka Potrojna mamuska

od 1 kwietnia 2010 w wizzair za każdy bagaż nadawany (do 32 kg) płaci się 68 zł. :baffled:
    Kupując bilet (czy też rezerwując przez internet) dostajesz dokładny opis wszystkich procedur, bagażu też. Jest też podana infolinia, gdzie możesz zadzwonić i zapytać.
    Kiedys mi się fajnie z nimi latało, teraz nie lubię tych liń:no:, ale nimi latach, bo mają potrzebne mi połączenie...

Poleć forum