reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wozek dla 2latka w samolocie

zgadnij

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Lipiec 2008
Postów
205
Miasto
londyn
Witam mamusie,
mam pytanie czy nie wiecie czy trzeba placic (np. w wizzair) , jesli sie chce zabrac wozek dla dziecka, ktore ukonczylo 2 lata ?
 
reklama
Witam mamusie,
mam pytanie czy nie wiecie czy trzeba placic (np. w wizzair) , jesli sie chce zabrac wozek dla dziecka, ktore ukonczylo 2 lata ?


Nie latałam wprawdzie wizzair ale innymi liniami wiele razy z dziećmi- i powyżej 2 lat i mniejsze też i wózkiem i niegdy nie płaciłam za to mozek mozna oddac jako bagaż odrazu i wetedy pwenie jego waga liczy się do wagi bagażu lub tak jak ja robiłam-oddawałam wózek przy wejściu na pokład
 
od 1 kwietnia 2010 w wizzair za każdy bagaż nadawany (do 32 kg) płaci się 68 zł. :baffled:
Kupując bilet (czy też rezerwując przez internet) dostajesz dokładny opis wszystkich procedur, bagażu też. Jest też podana infolinia, gdzie możesz zadzwonić i zapytać.
Kiedys mi się fajnie z nimi latało, teraz nie lubię tych liń:no:, ale nimi latach, bo mają potrzebne mi połączenie...
 
Do góry