reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek i łóżeczko

reklama
ja jeszcze nie mam wózka, jestem na etapie poszukiwań, ale też spodobał mi się anex ale cross. Poczytałam troche na fb na grupie anex sport-cross, trochę pooglądałam i chyba to będzie mój wózek :)
 
Dziewczyny, orientujecie się odnośnie wozka marki espiro? Warto?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
My rozważamy, praktycznie jesteśmy już zdecydowani, chcemy zamawiać. Konkretnie jesteśmy zainteresowani wózkiem espiro next manhattan.
ja jeszcze nie mam wózka, jestem na etapie poszukiwań, ale też spodobał mi się anex ale cross. Poczytałam troche na fb na grupie anex sport-cross, trochę pooglądałam i chyba to będzie mój wózek :)
Też go rozważałam, ostatecznie zrezygnowaliśmy z kilku powodów : ma czarny środek, zależałoby mi na czymś z jasnym środkiem, biorąc pod uwagę, że całe lato przyjedziemy w gondoli to ten czarny środek jak dla mnie odpada...
Jedynie z jasnym środkiem są modele z zeszłego roku w sklepach, te które zostały, a w naszym mieście i w okolicach znaleźliśmy tylko czarny wózek z jasnym środkiem, ogolnie ma tez jeden jasny kolor, a tak to czarny, ciemnogranatowy, ciemnooliwkowy itd tym ma budke z ekoskóry oraz torbę przy wózku, fakt, łatwiejsza w utrzymaniu czystości, ale budka od spacerówki jest ogromna, nie można jej schować i zapiąć zamkiem, jest ogromna i naczytalam się, że dużo ludzi sprzedaje anex cross jak tylko dzieci wyrosną z gondoli właśnie ze względu na tą ekoskórę. Wózek pięknie się prezentuje, ale my zrezygnowaliśmy właśnie z tych względów.
Dziewczyny, czy któraś z Was rozważa albo ma jakieś doświadczenia z łóżeczkiem dostawnym?
My rozważamy, ale jeśli już to odkupię od znajomej używane. Na koniec roku mamy się dogadać. Chodzi o chicco next to me dream czy jakoś tak. Myślę że będziemy zadowoleni.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) Ja już mam jedną córkę (prawie 14 miesięcy), ale w lutym znowu zostanę mamą :) Podzielę się z Wami moimi doświadczeniami z wózkiem. Zazwyczaj oglądamy wózki 2 w 1 i w sklepie najczęściej są gondole. Tylko w gondoli dzidziuś będzie jeździć 5-7 miesięcy. Spacerówka jest dużo ważniejsza. Mam Camarello (Sevilla special colection czy jakoś tak ;) ). Gondola super się sprawdziła, bo Ada rodziła się we wrześniu i całą zimę spędziła w gondoli, która jest chyba największa na rynku. Byliśmy mega zadowoleni! Ale spacerówka już nas trochę rozczarowała. Ma plusy: rozkłada się idealnie na płasko (np. w Anex sport się nie da na płasko), jest bardzo dobra amortyzacja, dość duże siedzisko. Ale daszek prawie nie chronił przed słońcem, a moja Ada nienawidzi jak jej świeci w oczy. Owszem, są parasolki do wózków itp. Ale jak wieje, to nici z parasolki. Jak jedziesz wózkiem po krętej ścieżce (a my często wybieramy się na przełaj), to non stop regulujesz tą parasolkę i ja osobiście się tym irytowałam strasznie! Ada zresztą też :) Ogólnie znajome mamy polecają wózek spacerowy Bebetto Nico (mam nadzieję, że nie pomyliłam nazwy). Można do niego dokupić osobno gondole. Minus taki, że kolorystycznie gondola nie zawsze pasuje.

Druga sprawa: kupcie używany! :D Powiem szczerze, że naprawdę nie znam mamy, która by nie żałowała, że kupiła nowy wózek. Po pierwsze dużo oszczędzasz. Ale co ważniejsze, dopiero po kilku miesiącach użytkowania okazuje się, co jest dla Ciebie najważniejsze w wózku. Dla jednej z Was będzie jego waga, dla drugiej daszek budki, dla jeszcze innej to, że będzie go można jedną ręką złożyć i schować do małego bagażnika. Jak kupisz nowy wózek, to oczywiście możesz go sprzedać, ale już dużo taniej. A kupując używany, możesz go sprzedać w podobnej cenie i po prostu zmienić na inny :)

Pewnie Was zanudziłam :D ale może moja rada komuś się przyda :)
 
mnie też riko brano się bardzo spodobał, jeszcze na żywo nie oglądałam, jadę do Łodzi 1.12 na otwarcie sklepu bobowózki mają szeroki wybór i mają być eksperci i prezentować wózki, chcę sobie porównać wózki riko z anexem i coletto bo wszystkie są piękne teraz czas zobaczyć na żywo
 
reklama
Osobiście nie mam, ale przyjaciółka posiada. A raczej posiadała. Gondola piękna, zachwycająca! Ale podobno spacerówka nie spełniała żadnych wymagań mamy i dziecka: niewygodna, budka nie chroni przed słońcem. My używamy jeszcze Camarello i również z gondoli byłam mega zachwycona, a już dużo mniej ze spacerówki. Ale jak byłam w odwiedzinach u przyjaciółki to porównałyśmy nasze spacerówki i przestałam narzekać :D :D
 
reklama
Do góry