reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek i łóżeczko

reklama
I co o nim Kochana myślisz? Będzie dobre? Ja muszę mieć coś na dole w domu dla maluszka bo nie będę ciągle latała na górę. Całe nasze życie rozgrywa się praktycznie na dole [emoji5]
Dokładnie tak jak u mnie. [emoji4]Z tego samego powodu zastanawiam się nad tym lozeczkiem. Myśle, że jednak chyba się na nie skuszę .Polski producent. Jeszcze jest sporo czasu wiec poszukam gdzieś po sklepach żeby zobaczyć je tak wizualnie, organoleptycznie[emoji16]napisze wówczas co i jak. Jeśli zobaczysz je gdzieś pierwsza to daj znać jak Twoje odczucia. Ciekawi mnie jak jest montowany ten najwyższy poziom, na zamek?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wydaje mi się, że właśnie takie Łóżeczko baby design mam dla naszej córki. Trochę inny design bo kupowane 2,5 roku temu ale akcesoria takie same. Stoi na stałe u dziadków plus kilka wyjazdów i sprawdza się do tej pory. Co do firmy to jak najbardziej polecam. Napewno nie odbiega od innych w podobnej cenie. Wózki też bardzo fajne. Używam nadal i bedzie dla Synka. Mam model Husky - typowo zimowy model z dużą ilością akcesoriów np. Mufka, kocyk, spiworek. Pompowane kółka przydatne na dziurawe drogi i śnieg. To Polski producent, a Polska jest jednym z największych producentów wózków w Europie.:surprised:
 
Hej. Ja wózka i łóżeczka oraz innych gadżetow nie będę kupowala, bo mam po synu. Wózek mam xlandera xa. Chyba już ich nie produkują ale jest w bardzo dobrym stanie więc nie widzę konieczności kupowania innego
 
Ja na coś takiego patrzę. Synio nie spał w swoim wcześniak uwielbiał kangurkowanie i ani rusz bez mamy przez pierwszy rok życia. W gondoli nie jeździł wcale bo spał tylko na brzuchu i w wózku ryk. Ogólnie sprzedałam praktycznie nowy wózek. Wszystko zresztą sprzedałam. Stwierdziłam po rozwodzie ze więcej dzieci nie będzie a kasa się przyda i teraz nie nam nic

Link do: LIONELO SVEN PLUS ŁÓŻKO TURYSTYCZNE KOJEC BRĄZOWY

f2w3skjol4llo8s8.png
Zamówiłam sobie to łóżeczko. Napisze jak wygląda w rzeczywistości. Mam nadzieje, ze tak jak na internecie. Opinie ma dobre.Ogladalam filmik z instrukcją. Wygląda dobrze.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, jeśli chodzi o wózek to my planujemy kupić 2w1 a fotelik dokupić osobno (najprawdopodobniej Maxi Cosi albo Cybex - choć prędzej Maxi Cosi, bo jest lżejszy), ale najważniejsze by był atestowany. Wiadomo, że takie są droższe, więc kupimy używany ( w końcu posłuży nam jedynie kilka miesięcy). Wracając do wózka to oglądaliśmy już kilka modeli i skłaniamy się do Bebetto, bo mają dobrą amortyzację i dobrze się prowadzą, do tego są naprawdę ładne.
W kwestii łóżeczka to początkowo od razu chcieliśmy kupić drewniane łóżeczko, ale to by oznaczało, że musielibyśmy spać w pokoju dziecka albo ja musiałabym tam spać sama z dzieckiem bo takie łóżeczko nie zmieści się u nas w sypialni. Dlatego chcemy kupić kosz mojżesza na początek a jak już maluch będzie starszy to kupić drewniane łóżeczko i zainstalować w dziecięcym pokoiku.
 
Ostatnia edycja:
Zamówiłam sobie to łóżeczko. Napisze jak wygląda w rzeczywistości. Mam nadzieje, ze tak jak na internecie. Opinie ma dobre.Ogladalam filmik z instrukcją. Wygląda dobrze.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Łóżeczko juz dotarło. Jednocześnie może byc również kolyska. Super sprawa. Wyposażony w takie łapki( jak w autobusach )do trzymania kiedy staje się kojcem dla dzieciaczka uczące się samodzielnie stawać. Pozytywke z delikatnie świecąca lampeczka, pozytywke i wibracja. Z tej wibracji to raczej nie będę korzystać. Łóżeczko jest ładne, wygląda na solidne. Zgodne z fotografią. Jedynie kolorystyka tego organizer na produkty pomocne przy pielęgnacji i przewijak mam w kolorze zielonym, a na allegro było szare. Mam tą wersję w kolorze szaro-zielonym. Ogólnie moja wrażenie na pozytyw, nie zaluje zakupu.[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry