reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek i łóżeczko

Sloneczko87

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Czerwiec 2017
Postów
965
Dziewczyny podzielcie sie opiniami jaki macie zamiar kupić wózek i łóżeczko dla Waszych lutowych pociech:-) Czy zawsze kupuje sie wózek głeboki,gondole? Nie mam wprawy jestem w swojej pierwszej ciazy..dopiero bede debiutowac :-)
 
reklama
Ja co prawda rodze we wrześniu ale się wypowiem łóżeczko mam marki klups a wozek anex 3 w 1. Gondola będzie Ci potrzebna do czasu aż dziecko nie zacznie samo siedzieć, czyli przez pierwsze 6/7 miesięcy potem przesiadka do spacerówki żeby mały mógł sobie oglądać świat
 
Ja co prawda rodze we wrześniu ale się wypowiem łóżeczko mam marki klups a wozek anex 3 w 1. Gondola będzie Ci potrzebna do czasu aż dziecko nie zacznie samo siedzieć, czyli przez pierwsze 6/7 miesięcy potem przesiadka do spacerówki żeby mały mógł sobie oglądać świat
Czyli najlepiej kupic jakis wozek 3w1 ? Hmm a jaki materac do lozeczka?
 
Dla mnie taki 3 w 1 jest najwygodniejszy. 3 element to zapięcie pod fotelik do samochodu. U nas młody będzie dużo z nami jeździł autem więc napewno się przyda. To zależy czy Wy też będzie Cię podróżować
Materac mam pianka- łuski gryki- kokos, 3 warstwowy
 
Dla mnie taki 3 w 1 jest najwygodniejszy. 3 element to zapięcie pod fotelik do samochodu. U nas młody będzie dużo z nami jeździł autem więc napewno się przyda. To zależy czy Wy też będzie Cię podróżować
Materac mam pianka- łuski gryki- kokos, 3 warstwowy
A ten fotelik samoch. w wozku 3w1 jak dlugo mi posluzy? Moze lepsza opcja 2w1 i osobno dokupic fotelik? Juz sama nie wiem
 
Ja już mam Bobasa, ale tez sie wypowiem:)
Rownież mam wozek Anex sport, ale 2w1. Fotelik kupiliśmy osobno maxi cosi bo lepiej wychodzi w testach.
Ogólnie z wozka jestem bardzo zadowolona, narazie używamy tylko gondoli wiec o spacerowce sie nie wypowiem:)
 
Ja już mam Bobasa, ale tez sie wypowiem:)
Rownież mam wozek Anex sport, ale 2w1. Fotelik kupiliśmy osobno maxi cosi bo lepiej wychodzi w testach.
Ogólnie z wozka jestem bardzo zadowolona, narazie używamy tylko gondoli wiec o spacerowce sie nie wypowiem:)
A taki fotelik co dokupilas to jak dlugo Ci posluzy? Czytalam ze maxi cosi sa dobre :-) drogo dalas za wozek i fotelik? Myslisz ze jesli rodze w lutym to taki wozek 2w1 i osobno fotelik bedzie ok zakupem?
 
A ten fotelik samoch. w wozku 3w1 jak dlugo mi posluzy? Moze lepsza opcja 2w1 i osobno dokupic fotelik? Juz sama nie wiem

Odnośnie fotelik a to jest on tak długo bezpieczny dla dziecka, dopóki główka nie zaczyna wystawiać z fotelika, zwykle jest to do 10 miesięcy ale wiadomo każde dziecko jest inne. Jak będzie wysokie dziecko to i krócej. Najgorszy jest ten początkowy etap fotelików dla niemowląt. Potem są takie foteliki od 10 mieć do 3 lat.

Tak 2 w 1 też będzie dobra opcja (napewno też tansza) bo potem takiego dużego 10 miesięcznego dziecka już w większym foteliku nie zapniesz do stelaża wózka, tylko będzie w spacerowce.
To wszystko zależy ile chcesz na to wydać.
 
Aha i dużo zależy jakie montowanie fotelika wybierzesz na pasy w samochodzie czy na iso fix. To też robi różnicę.
 
reklama
Odnośnie fotelik a to jest on tak długo bezpieczny dla dziecka, dopóki główka nie zaczyna wystawiać z fotelika, zwykle jest to do 10 miesięcy ale wiadomo każde dziecko jest inne. Jak będzie wysokie dziecko to i krócej. Najgorszy jest ten początkowy etap fotelików dla niemowląt. Potem są takie foteliki od 10 mieć do 3 lat.

Tak 2 w 1 też będzie dobra opcja (napewno też tansza) bo potem takiego dużego 10 miesięcznego dziecka już w większym foteliku nie zapniesz do stelaża wózka, tylko będzie w spacerowce.
To wszystko zależy ile chcesz na to wydać.
Zastanawiam sie wlasnie nad kupnem wozka 2w1 ale fotelik do tego posluzy mi pare mies a pozniej bede musiala kupic drugi.. Taki juz na dluzej :-) ponoc te w wozkach 3w1 bardzo rzadko maja jakies atesty.. Zalezy mi bardzo na bezpieczenstwie ale nie chce tez wydac mnostwo kasy,musze to jakos wyposrodkowac, dlatego pytam tutaj :-)
 
Do góry