reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek jaki wybrac????

reklama
lilka ja widziałam ten wózeczek u nas i też miałam go zakupić ale znalazłam detima i kupiliśmy, jak na razie jestem z niego bardzo zadowolona
http://www.deltim.com.pl/kazoo.html

a to nasze fotki
15dw3.jpg


12xn2.jpg

 
Gaga fajny wozek i fajana mama :) Gdzie Ty mieszkasz w Krakowie, bo jakies te tereny wydaja mi sie znajome ::)
A coreczke Twoja cos slabo widac z buzki, ale pannica wyrosla juz, ze ho ho :laugh:
 
Gaga wiem, ze w Krakowie :laugh: Pytalam gdzie w Krakowie ;D
Juz kiedys pisalysmy o tym i pamietam wlasnie, ze Ty Krakowianka ;)
Ja urodzilam sie w Krakowie, ale pochodze ze Skawiny :)
 
No to kto wie, moze kiedys zrobimy spotkanie w czworke :laugh: bo jeszcze Ania.g sdo nas napewno dolaczy. Ona tez z Krakowa
A tak zeby nie odbiegac za bardzo od tematu, bo to jak tak zboczylam :police: to powiem Wam, ze ja wozka chyba nie kupie :p Bedzie Alek jezdzil w swoim od urodzenia czyli takim wielofunkcyjnym. Dobrze sie prowadzi i tylko na spacery wychodzimy, dalej jezdzimy juz samochodem ;)

Gaga a gdzie w Skawinei masz rodzinke? ;D
 
oj nie wiem jaka to ulica, ale niedaleko cmentarza, Kościuszki ??? Piłsudzkiego ??? oj nie wiem dokłądnie, znajomą mam w każdym razie na osiedlu słonecznym :)
 
reklama
Jak jedna z przyleglych do cmentarza to albo Krakowska, albo Popieluszki (ja wlasnie tam mieszkalam) albo Korabnicka. No ale to nie wazne tak bardzo, pytalam z ciekawosci ;)
A na Slonecznej to moj maz mieszkal :laugh:
 
Do góry