reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

wózek jaki wybrac????

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2005' rozpoczęty przez gaga, 9 Maj 2005.

1. Lilka

Lilka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dzisiaj zrobiłam zdjecia naszegfo wozeczka mojej kolezance,ktora rowniez sie nad nim zastanawia
    dlatego przy okazji i wam go pokaze ;-)

kosz,mam w nim akurat pokrowiec,ale widac mniej wiecej jak wyglada w srodku,przyznam ze ta rurka tam przeszkadza mi ale jest znosnie
    tacka,latem mialam w jedym butle dla Mili w drugiej napoj czy wode dla nas,bardzo praktyczne :D widac tez okienko od budki ktore mozna zakryc
    tu widac bardzo dobrze kolor zieleni
    pozycja calkowicie leżąca(po rozlozeniu jest calkiem poziomo,ale na zdjeciu tego nie widac)

2. Ysia

Ysia Lipcowa Mama 05

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Lilka fajny ten wózio i te kolorki też w moim guście a co to za firma i ile kosztuje bo moja siostra się zastanawia nad kupnem spacerówki

3. reklama
  4. Lilka

Lilka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ysiu to BABY DREAMS SPRINT
    nowy kosztował nas 395zł :-)

jestem zadowolona bo zalezało mi przede wszystkim na:
    - duzych kolach (ale nie pompowanych aby nie zabierało zbyt duzo miejsca w bagazniku)
    - skretnych kołach przednich
    - duzym koszu na zakupy
    - i tacce dla rodzicow (dla dziecka nie,bo przymierzyłam Mili do GRACO z tacka i w szał wpadła bo ta tacka była jakos tak wysoko ze az pod szyje jej prawie siegała :szok: i przez to jestem wrazliwa na te tacki u dziecka)

a koła przednie mają srednice 20cm,tylnie 22cm
    chyba najwieksze z tych niepompowanych

podziwiam osoby co kupuja wozeczki z małumi kolkami bo ja najade np.na cos to nie moge ''przeskoczyc'' przy duzych kołach wiec mysle ze przy małych tym bardziej gorzej,nie mowiąc o przejechaniu po piasku lub sniegu :-) (byłam swiadkiem jak jedna mama chciała przejechac u nas w parku po piasku i w koncu wzieła dziecko pod pache,wozek pod druga i przeszła :-D )

5. tata_marcin

tata_marcin

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  6. MamaSmoczyca

MamaSmoczyca

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dla mnie ważne było to by wózek był lekki, łatwo się go prowadziło i by mieścił się do każdego bagażnika. Dlatego też zdecydowałam się na orbit baby g2. Jest to fajny wózek wielofunkcyjny, który sprawdza się we wszystkich warunkach.

7. apis25

apis25 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zgadzam się z MamaSmoczyca zdecydowanie... Orbit Baby jest wart swojej ceny, strasznie innowacyjny i funkcjonalny, zmieści się wszędzie, bez trudu się go składa... jest bardzo porządny i przy tym wykonany ze ślicznych materiałów :) a obracane siedzisko to rewelacja!!!

8. MajeczkaPL

MajeczkaPL Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja polecam nasz wozek jak ktos szuka wygodnego, mocnego i z pompowanymi kołami, mamy anex cross

9. Berenika90

Berenika90

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    tez mam anex ale inny model, sport, mi sie w nim podoba obszernośc gondoli, to że nie jest ciężka landarą oraz rewelacyjna amortyzacja

10. reklama

Poleć forum