reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wòzek rok po roku

BetiPS

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Witam!
Chciałam się poradzić doświadczonych mam odnośnie wózka rok po roku. Jestem za półmetkiem ciąży i zaczynam się rozglądać za wózkiem, a kompletnie nie wiem na jaką firmę patrzeć. Może jest ktoś kto poleci mi jakiś wypróbowany model, który się świetnie sprawdził i nie jest bardzo drogi?

reklama

ness.

Rozwiązania
0
polecam camarelo, sama będę kupowała model baleo. Kupuje właśnie ze względu na to, że sprawdza się przy dziecku rok po roku i ogólne polecało mi go kilkoro znajomych. Tak naprawdę chyba każdy model od nich jest super, a cena też nie jest jakaś ogromna. Na necie jest nawet sporo używanych.

Martynka90

Rozwiązania
0
Ja mam ten sam problem. Dzieci będą rok po roku na razie jest początek ciąży, ale moze juz jakaś uzywka sie znajdzie. A można kupic taki wózek, ze najpierw bedzie gondolka dla młodszego a potem wymienić na spacerowe siedzisko i bylby wozek taki jak dla blizniakow?

Martynka90

Rozwiązania
0
polecam camarelo, sama będę kupowała model baleo. Kupuje właśnie ze względu na to, że sprawdza się przy dziecku rok po roku i ogólne polecało mi go kilkoro znajomych. Tak naprawdę chyba każdy model od nich jest super, a cena też nie jest jakaś ogromna. Na necie jest nawet sporo używanych.
A to bardzo drogie wózki?

ness.

Rozwiązania
0
A to bardzo drogie wózki?
ten model, który ja chcę kupić to w opcji 3w1 1700 zł nowy. Koleżanka kupiła inny model używany za 500 zł i super stan. Dużo znajomych ma te wózki zazwyczaj dla dwójki dzieci i są bardzo zadowoleni. Przede wszystkim wózek jest lekki, a gondola jest duża, wózek jest w dodatku wysoki. Dla nas to bardzo ważne, bo tata ma prawie dwa metry, a synek też będzie spory, więc szukałam czegoś z czego zaraz nie wyrośnie.

Martynka90

Rozwiązania
0
ten model, który ja chcę kupić to w opcji 3w1 1700 zł nowy. Koleżanka kupiła inny model używany za 500 zł i super stan. Dużo znajomych ma te wózki zazwyczaj dla dwójki dzieci i są bardzo zadowoleni. Przede wszystkim wózek jest lekki, a gondola jest duża, wózek jest w dodatku wysoki. Dla nas to bardzo ważne, bo tata ma prawie dwa metry, a synek też będzie spory, więc szukałam czegoś z czego zaraz nie wyrośnie.
Kurde ja albo Was nie zrozumialam albo nie doczytalam. Mi chodzilo o wozek dla dwojki dzieci, gdzie jedno bedzie w gondoli, drugie w spacerowce obok siebie. 🙈🙈🙈 a ten wózek sprawdzalam wlasnie na necie jest bardzo ladny, tylko wlasnie dla jednego bobasa🙈

reklama

ness.

Rozwiązania
0
Kurde ja albo Was nie zrozumialam albo nie doczytalam. Mi chodzilo o wozek dla dwojki dzieci, gdzie jedno bedzie w gondoli, drugie w spacerowce obok siebie. 🙈🙈🙈 a ten wózek sprawdzalam wlasnie na necie jest bardzo ladny, tylko wlasnie dla jednego bobasa🙈
haha źle się po prostu zrozumiałyśmy ;D

Destino

Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
Mam silver cross. Nie chciałam się odzywac, bo jest trochę drogi. Mnie się podoba również dlatego, ze mogę z niego zrobić pojedynczy wózek. No i zawsze można odsprzedać, co właśnie zamierzam zrobić, czy spróbować kupić używany. Można do niego dołączyć fotelik cybex lub avionaut Pixel, myślę, że inne też, bo są adaptery

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Pierwszy rok Przedszkola 3
O Dzieci urodzone w Lipcu 2015 rok Przedszkolaki 3
K ciąża rok po roku, a cesarka Ciąża, poród, połóg 10
papilon1515 Umowa na rok a trzy Potrzebuję porady 3
M Ile miesięcznie kosztuje dziecko przez pierwszy rok życia. Potrzebuję porady 16
K Nowy rok - nadal bez dziecka. Pomóżcie Potrzebuję porady 4
martini6 Staraczki ze stażem ponad rok Staramy się 1901
K Staram się już rok... Potrzebuję porady 2
Berbec Próby inseminacji 2018 rok Ciąża po inseminacji 33
aga6 Wózek dla dzieci rok po roku Dzieci rok po roku 3
natala95 Ciążą rok po cc Ciąża, poród, połóg 14
karolyn1987 łóżeczko - dzieci rok po roku Potrzebuję porady 11
M Mama i studentka dietetyki ostatni rok. Diety, diety 10
Olusja1987 Ciąża rok po roku Ciąża, poród, połóg 15
I Ząbkowanie. Rok i brak zębów. Zdrowie 6
Rozpuszczalna Czy trudno jest się zajmować dziećmi rok po roku? Dzieci rok po roku 3
E 4 dzieci,jak sobie radziłyście? Dzieci rok po roku 6
A Staraczki na 2016 rok :) Staramy się 20211
I Rok temu tranfruzji krwi a teraz chce planować ponowie zajścia ciaza Potrzebuję porady 0
czar_dzieci Przedszkole "czar dzieci" ogłasza nabór na rok 2015/16 Bydgoszcz 0
B Dziecko rok po roku jak przetrwać ciążę Potrzebuję porady 3
B May dzieci rok po roku jak radziłyście sobie z dziećmi i z rosnącymi brzuszkami?? Dzieci rok po roku 5
M czy k fis można składać cały rok Potrzebuję porady 0
K Nowy rok nowy krok Zdrowe zęby - porady dentysty 0
Robrojka O rok młodsze pierwszaki: rocznik 2008. Początek szkoły 3
S PROGRAM TERAPEUTYCZNO-PRZEDSZKOLNY MAGICZNA BUSOLA - ZAPISY na rok 2014/2015 Ogłoszenia tylko tutaj 0
Z To bedzie nasz rok! starania od wiosny 2014 Staramy się 4
Fifka Mamy dzieci "rok po roku" i z nieco wieksza roznica. Dzieci rok po roku 107
M wózki rok po roku Dzieci rok po roku 9
A BALET DLA DZIECI - DODATKOWY NABÓR DO GRUP- rok szkolny 2013 - 2014 Wrocław 0
A Balet dla dzieci - 5-9 lat rok szkolny 2013 - 2014 Wrocław 0
S Programy Terapeutyczno - Przedszkolne MAGICZNA BUSOLA - Zapisy na rok 2013/2014 Dzieci kochane bardzo 0
ewusia34 Ubranka dla dziewczynki na pierwszy rok Ogłoszenia- Białystok 0
K Nowy Rok z Klubem Mamy, Taty i Malucha " MammaMia" w Dąbrowie Górniczej Ogłoszenia - Śląsk 0
olis23 Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków. Mamusie bliźniat, trojaczków i... 15374
D Nasze pociechy 2 rok w przedszkoli :) Dzieci urodzone w październiku 2007 0
malutk_a skoki rozwojowe -1 rok życia Dzieci urodzone w styczniu 2011 18
poziomki Gwiazdka-potrawy,prezenty ... rok po roku ;-) Dzieci urodzone w maju 2011 540
Joanna P. Krok Po Kroku ...czyli Pierwszy Rok Z Zycia Naszych Pociech Dzieci urodzone w kwietniu 2007 160
A postanowienia na 2007 rok :) Dzieci urodzone w marcu 2006r. 50
B rok po roku Rodzeństwo 468
M Starania po lyzeczkowaniu... I po 39 roku życia. Staramy się 8
Celia89 Staraczki - II połowa 2020 roku Staramy się 20717
Amur Ciąża do roku czasu po porodzie u mamy KP Staramy się 50
Paulina_1982 Staraczki - I połowa 2020 roku Staramy się 36719
sunshine83 Plan: piekna i szczupla w nowym roku :-) Diety, diety 29
N Ciąza po 35 roku. Potrzebuję porady 0
M Owalne rany u niemowlaka od pół roku Potrzebuję porady 22
A Zerowy podatek dla osób do 26 roku życia. Potrzebuję porady 6
Patrycja35 Ciaza po 35 roku zycia Potrzebuję porady 4