reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek spacerowy przód-tył

Tylko przekladana raczka - nie wyobrazam sobie kombinacji z przekladaniem siedziska w czasie spaceru ;) . Z raczka "zalatwiasz " to w pare sekund.
Mialam taka spacerowke dla corki i polecam z czystym sumieniem. niestety, marki juz nie pamietam, corka juz dawno pozegnala sie z okresem "wozkowym" ;) .
 
reklama
zastanawiam się nad maxi cosi adora, oglądalam w sklepie bobwózki w Częstochowie, ale czekam jeszcze na baliosa s bo na żywo nie widziałam, któraś mama ma i poleca?
 

Załączniki

  • 29472764_1678443402246964_4897317458328682496_n.jpg
    29472764_1678443402246964_4897317458328682496_n.jpg
    61,5 KB · Wyświetleń: 284
Nie, ja mam x-lander ale też się zastanawiałam na tym o którym mówisz z tym że w porównaniach na żywo x-lander wydał mi się fajniejszy, najlepiej jak sama je sobie porównasz gdzieś w sklepie
 
My mamy Anex sporta 2w1 i spacerowka może być przód o tył. Dobrze nam to się sprawdza a do tego wózek dobrze się prowadzi i świetnie wyglada .
 
Mamusie potrzebuje porady. Moja mała przesiadła się na spacerówkę która jest przodem do kierunku jazdy i trochę marudzi że mnie nie widzi. Mnie osobiście też trochę przeszkadza że nie wiem co ona tam robi. Ponieważ i tak chcemy kupić nową spacerówkę to pomyślałam o takiej z przekładanym siedziskiem. Jednak nie ma zbyt dużego wyboru wózków z tą funkcją.

Pytanie jest następujące :) czy jest to potrzebne? Obawiam się że kupię taki wózek kosztem np. wagi a córka za chwilę i tak będzie wolała jeździć przodem...
Spojrz na Baby Joggery, moze elite? albo najlepiej City Mini GT2. Super jezdne i funkcjonalne, leciutkie wozki do miasta:)
 
Do góry