reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

C

Cleo1981

Gość
Dziewczyny mam problem. Powoli zaczynam mysleć o wózku dla bobaska.Problem z tym że mieszkam w bloku gdzie nie ma windy II p.Niby nie wysoko ale tachać wózio z niuniem i jeszcze np.siatka zzakupami to chyba wyczyn ponad każdą z Nas. Jak któraś miała podobny problem i z niego wybrnęła przy zakupie fajnego wózeczka to piszcie.Niektóre wózki wiem ze mają gondolkę tak jakby wysuwaną że mozna ją oddzielnie nosić czy jakos tak.

Podobaja mi się wózki Bartatina takie klasyczne ale odpadają bo cięzkie:-( i już mam mętlik.

Znalazłam coś takiego lekki bo 13 kg z gondolkąhttp://www.allegro.pl/item679134751_nowy_matrix_na_pompowanych_kolach_fotelik_gratis.html
lub np.http://www.allegro.pl/item667665019_v_cross_3_kolowy_od_producenta_nowosc.html 14 kg
Czekam na wypowiedzi mamuśki:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja mialam wózek wielofunkcyjkny cos w stylu tego:
BABY MERC WÓZEK TRAFIC+ KOŁA POMP. (673800324) - Aukcje internetowe Allegro
na pompowanych kolach i resory byly przy kolach i niby lekki byl
Powiem Ci że jaki wózek byś nie wybrała to i tak nie dasz rady wniesc na raz gondoli z maluszkiem, stelarza i jeszcze zakupow. Sama gondola i stelarz to dosc duzo:tak:
Ja musialam brac gondole z Zuzia i ewentualnie zakupy, pózniej jak Zuzia sobie spala to szybciutko po reszte wracalam, a nieraz wózek zaczepialam na dole zapieciem od roweru i bralam samą Zuzie, ale przyznam sie ze najczesciej wolniutko wciągałam wózek z małą w środku i tu oczywiscie niezawodne okazaly sie pompowane kółka i dobre resory:tak:
Zjeżdzać tez najczesciej zjezdzalam z maluchem w srodku, najczesciej przy pierwszym piętrze juz zasypiala:-p
 
ja zamierzam nabyc quinny buzza bo jest dosyc lekki i maly przede wszystkim a na 3pietro musze go nosic:-)
 
Cześć dziewczyny! Ja już niedługo zostanę mamą i wózek mam już w domku - 3 piętro bez windy. Też długo rozglądałam się za lekkim wózkiem i łatwo nie było. Moi sąsiedzi zostawiali wózki w piwnicy, ale mnie coś takiego nawet przez myśl nie przeszło:szok: Jak sobie pomyślę, że łażą tam różne robactwa, pająki i inne stwory i że mam tam później włożyć maluszka, to aż mi się słabo robi:-( Wynalazłam wózek firmy HEBART model Omega (HEBART - wózki dziecięce). Może gondola nie należy do największych, choć mała nie jest, to jest bardzo leciutki. Wersja z gondolą 11kg, spacerowa 12kg. Można też kupić wersje z fotelikiem, ale ja już fotelik miałam. Wózki są polskiej produkcji i są solidnie wykonane. Cena bardzo przystępna, jak na taki wózeczek. Na Allegro można już kupić od ok.650pln (bez fotelika). Ja kupiłam używany, niezniszczony za 400zł. Póki co, jestem zadowolona, ale wszystko okaże się w praniu:-D Dodam, że kółka mam piankowe, bo wówczas wózek jest nieco lżejszy, a trzecie piętro wysoko:-D Gondolka ma pasy, więc można ją przewiesić przez ramię i jest wygodniej. Wtedy w drugą rękę można chwycić stelaż i śmiało maszerować na górę.
Myślę, że warto wziąć ten wózek pod uwagę, gdy któraś szuka lekkiego wózka do tachania po schodach.
 
Ja mam 4 piętro bez windy, zastanawiam się nad przyczepianiem wózia na dole, mam wychamet breaker z wyjmowanym nosidełkiem, więc to chyba najwygodniejsze rozwiązanie. Zastanawiam się tylko co na to sąsiedzi, mieszkamy tu od niedawna, więc za bardzo ich nie znamy...
 
Ja mam quinny buzza dla dzidzi. Nie kupowalam go dlatego ze byl lekutki ale ogolnie spelnial wszystkie moje wymagania. Moge jedynie powiedziec ze szczerze polecam!!!!! malutki, zgrabniutki i lekutki. Uzywane mozna dostac nawet ponizej 1000zl. Ale oczywiscie wybor nalezy do Was :-)
 
mi się podobaja chicco i w sumie nie są jakieś takie ciężkie...

ja teraz mieszkam na 2 piętrze, ale to się na pewno zmieni, bo jakoś nie uśmiecha mi się wynajmowanie...
dobrze, że jestem w ciąży- jakoś szybciej decyzje podejmuje :-p
 
Znalazłam na allegro taki wózeczek, w wersji głębokiej 13 kg i przystępna cena bo z fotelikiem 745 zł.http://www.allegro.pl/item675370663_freestyle_gleboki_spacerowy_fotelik.html
A w ogóle mam pytanko.Często widzę mamusie spacerujące z maleństwami w fotelikach myślicie, że mozna czasem tak dzidzie "zapakować" np.jak na szybkie zakupy do sklepu , no bo o dłuższym spacerze to chyba nie ma mowy.Wydaję mi się to wygodne szczególnie dla mamy która musi lecieć do sklepu po coś tam,a wiadomo, że dziecka sie nię zostawi samego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cleo, mi się wydaje, że jak najbardziej. przecież te wszystkie foteliki i wózki muszą mieć jakieś badania, certyfikaty i tak dalej.... ja wczoraj osobiście widziałam jak dumni tatusiowie wynosili swoje 3 dniowe pociechy w fotelikach;-)
dlatego wydaje mi się, że warto na fotelik samochodowy zainwestować trochę więcej pieniążków i kupić jakiejś dobrej, renomowanej firmy...
 
Do góry