reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZEK - wasz wybór !

też tak uważam... więc nie wiem co z tym zrobić??
przenieść na zakupki??

powiedzcie jak wolicie...??
bo ten temat drążymy cały czas na wątku poświęconym zakupom....
więc nie wiem czy jest sens zakładać kolejny taki sam ..
choć nie mówię że nie jest on ważny..... bo jest :-)
 
reklama
zgoda, z tymże na wątku zakupowym jest również 1500 innych tematów a na forum głównym mase archiwalnych wypowiedzi, z których ciezko wyłapac te najważniejsze.
 
wiecie co? ja się zgodzę z gosiaczkiem! na forum "zakupowym" jest milion innych rzeczy, na stronie głównej forum wypowiedzi z których ciężko coś konkretnego dla siebie wyłapać!
myślę, że ten wątek to dobry pomysł! pod warunkiem, że będziemy pisały tylko o wózkach, ich wadach, zaletach i wklejały linki tylko wózków!
ale jak moje zdanie będzie w mniejszości to dostosuję się do reszty ;-)
 
mój wózeczek :) juz stoi i czeka na niunie :)
p7_picasso.jpg
 
skoro mamy nowy waatek to wkleje tu kilka moich propozycji, tzn takie jakie mi sie podobajahttp://allegro.pl/item681528116_voyager_wozek_na_amortyzatorach_hit_gratis.html

oj, ja bym sie na żaden z tych nie zdecydowała.
Głównym minusem wg mnie jest to, ze nie ma osobno gondoli i spacerówki.
Jest jedynie przykrycie na nóżki, ktore ze spacerówki rogi wersje głęboką.
My rodzimy w listopadzie wiec CAŁA ZIMA przed nami, a dla mnie w takim wózku z podpinka na nogi- jest po prostu zimno i wieje- takie mam wrażanie.
 
Kasiu, a co to za marka, ile kosztował i co zaważyło że ten wybrałaś ??
Jest tego tyle i nie mogę sie zdecydować.
A wydatków przed nami mase wiec moze teraz lepiej już sie w wózek zdecydować ...

jest to babyactive jest picasso podoba mi się kolorystyka bo jest inny niż wszystkie tyle takich samych wózków jeździ po mieście ;] trochę bałam się bo w żadnej hurtowni nie ma i nie wiedzialam jak w praktyce ale okazało sie ze jest lekki i latwy w demontażu jedyny minus jak narazie dla mnie to brak przegródek w torbie hehe :p wiec taki minus to nie minus :) cena ok. 1100 w wersji 3 w 1
 
Ostatnia edycja:
reklama
oj, ja bym sie na żaden z tych nie zdecydowała.
Głównym minusem wg mnie jest to, ze nie ma osobno gondoli i spacerówki.
Jest jedynie przykrycie na nóżki, ktore ze spacerówki rogi wersje głęboką.
My rodzimy w listopadzie wiec CAŁA ZIMA przed nami, a dla mnie w takim wózku z podpinka na nogi- jest po prostu zimno i wieje- takie mam wrażanie.

W sumie za każdym razem gdy oglądam propozycje różnych wóżków myślę o tym samym. Rodzimy na przełomie listopada i grudnia, cała zima przed nami a ja jakoś niedowierzam tym "śpiworkom" - myślę że to dobre na lato, upały jak teraz a nie na zimę. Z jednej strony gondola nam potrzebna na 6-7 miesięcy (więc krótko, gorzej mają rodzące we wrześniu czy nawet sierpniu - one potrzebuja naprawdę dużej gondoli) ale JEST potrzebna - bo zimno i wieje :)
 
Do góry