reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, ciuszki i inne rzeczy dla naszych dzieciaczków - NOWY -(STARY ) WĄTEK ;)

reklama
Ja kupilam wreszcie krzeselko - przesledzilam temat i wybralam chicco - dlatego ze ma wkladke dla mlodszego i mniejszego gabarytowo dziecka. Zadne inne krzeslo nei mialo tej opcji - wiec sie skusilam, aby moc wkrotce juz z niego korzystac.
I ogolnie mi sie bardzo podoba
Musze powiedziec ze zaoszczedzilam minimum 60 zl - wyszukalam aukcje z wysylka bezp od dystrybutora w fajnej cenie - ale nei ma tak dobrze - czas oczekiwania do 20 dni roboczych. Poniewaz jednak mi sie nei spieszy - pierwsze pokarmy stale bbede wprowadzac najwczesniej w polowie 6 miesiaca - krzeslo akurat dojdzie na czas - obliczylam ze ok 10 grudnia przysla. wiec czekam...
Jakby ktos byl zainteresowany - polecam aukcje
KRZESELKO CHICCO POLLY 2 W 1 DO KARMIENIA (479537681) - Aukcje internetowe Allegro

a tak wyglada nasze
 
Mlkaa krzesło rewelacja. Moje Rainforest też dzisiaj doszło. Ja również długo czekałam - koło miesiąca - ale tak jak Ty zaoszczędziłam kilkadziesiąt zł.
 
Lorci faajny statek :tak:

My chyba nie będziemy jednak kupowac krzesełka, zobaczymy jak się ma rodzinne pokoleniowe ;-) jak będzie nieciekawe, to wtedy kupimy nowe :tak:

Dziewczyny mam oytanki, pod czym śpią na noc Wasze dzieciaczki :confused: u nas do tej pory sprawdzal się kocyk lub kołedrka, ale mała tak się wierci, że rozkopuje się i nie sposób ją ciągle przykrywać :sorry2: myślałam o śpiworku, ale ona sie teraz strasznie okręca i mam wrażenie, że się w niego zapłącze :dry:
 
mata ja korzystam z kołderki:tak: Mikoś też się rozkopuje ale u mnie jest ciepło w domu także nie martwię się że zmarznie:happy: z resztą do tej pory rozkopywał się krótko przed pobudką:tak:
 
Mata-u nas Maja od poczatku spi w spiworku,super rzecz.Do tego przykrywam ja jeszcze kocykiem,ale ona go rozkopuje.A tak zawsze ma plucka przykryte.Czasem podwija jej sie koncowka pod nogi,ale przynajmniej jest jej ciagle cieplo.Ja jestem baaardzo zadowolona:-)
 
Dziewczyny mam oytanki, pod czym śpią na noc Wasze dzieciaczki :confused: u nas do tej pory sprawdzal się kocyk lub kołedrka, ale mała tak się wierci, że rozkopuje się i nie sposób ją ciągle przykrywać :sorry2: myślałam o śpiworku, ale ona sie teraz strasznie okręca i mam wrażenie, że się w niego zapłącze :dry:
U nas też Antoś po kołderką i najczęściej odkryty ale jakoś nigdy nie jest specjalnie zimny ale i u nas w mieszkaniu jest bardzo ciepło.
 
reklama
U mnie w domu to normalnie tropiki.
Moja śpi bez skarpetek i w śpiochach przeważnie że ma gołe stópki
Ogólnie jak śpi ze mną to się nie odkrywa bo duża ta kołdra a jak nawet to zawsze ma ciepłe stopy
 
Do góry