reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki iCandy, Stokke, Easy Walker posiada któraś?

reklama
Mogę się wypowiedzieć na temat Stokke -plastikowy cudak nie wart swojej ceny. Wózek prezentuje się naprawdę super i na tym koniec jego zalet. Gondola malutka, spacerówka wąska i bardzo niewygodna dla dziecka. Siostrzenica nie miała nawet roku jak całkowicie przesiadła się do Maclarena, bo ledwie się mieściła i strasznie przez to marudziła na spacerkach. Fajny system jest regulacji wysokości spacerówki to coś czego inne wózki nie maja ale poza tym raczej nie polecam
 
mucha dziekuje za odpowiedz:-)
A taki fajny sie wydaje ten wozek, no ale liczy sie przede wszystkim wygoda;-)Pozdrawiam
 
Hej!

Tez odradzam stokke,kuzynka miala i niezadowolona;(...tak jak Mucha napisala,maly,niewygodny...wyglada fajnie ale co z tego...
 
reklama
Ja mam wózek boogaboo cameleon jest wizualnie bardzo podobny do tych o których piszesz, jest lekki, zwrotny, wygodny ma dużą gondolę i fajną spacerówkę, którą można używać już od 3 miesiąca. Bardzo polecam, pooglądaj sobie.
 
Do góry