reklama

Wózki iCandy, Stokke, Easy Walker posiada któraś?

Temat na forum 'Plotki wózkowo - koleżeńskie' rozpoczęty przez Myrsini, 6 Luty 2012.

1. Myrsini

Myrsini Fanka BB :)

Chciałabym znać opinie tych wózeczków:-) Jak się sprawdzają w różnych warunkach

2. mucha666

mucha666 matka wariatka

Mogę się wypowiedzieć na temat Stokke -plastikowy cudak nie wart swojej ceny. Wózek prezentuje się naprawdę super i na tym koniec jego zalet. Gondola malutka, spacerówka wąska i bardzo niewygodna dla dziecka. Siostrzenica nie miała nawet roku jak całkowicie przesiadła się do Maclarena, bo ledwie się mieściła i strasznie przez to marudziła na spacerkach. Fajny system jest regulacji wysokości spacerówki to coś czego inne wózki nie maja ale poza tym raczej nie polecam

3. reklama
  4. Myrsini

Myrsini Fanka BB :)

mucha dziekuje za odpowiedz:-)
    A taki fajny sie wydaje ten wozek, no ale liczy sie przede wszystkim wygoda;-)Pozdrawiam

5. mucha666

mucha666 matka wariatka

No wizualnie jest super:tak:

6. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

wypadłam z obiegu :) nawet nazw takich nie słyszałam:-D

7. kaaasiulka

kaaasiulka Mama 2005 i 2009

Hej!

Tez odradzam stokke,kuzynka miala i niezadowolona;(...tak jak Mucha napisala,maly,niewygodny...wyglada fajnie ale co z tego...

8. margo_84

margo_84 Fanka BB :)

Ja mam wózek boogaboo cameleon jest wizualnie bardzo podobny do tych o których piszesz, jest lekki, zwrotny, wygodny ma dużą gondolę i fajną spacerówkę, którą można używać już od 3 miesiąca. Bardzo polecam, pooglądaj sobie.

Poleć forum