reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
Agutko, fajny jeździk. Ja też dzisiaj zastanawiałam się czy kupić Filipowi:confused: i w sumie to sama jeszcze niewiem:no:. Jakaś nie zdecydowana jestem.
 
Adaś też kąpie się w brodziku, już jakieś miesiąca.

Agutka fajna bryka dla Zuzi, też kupimy coś takiego, tylko po kolejnej wypłacie ;-)A jaki to koszt jeśli można spytać?
 
Filip kąpie się w wanience a, że ma dość dużą to jeszcze trochę się w niej będzie kąpał. Poza tym my nie mamy wanny ani typowego brodzika tylko taki wielki z kafli (jak basen) i jakbym miała napuścić do niego choćby trochę wody to musiałabym robić to na godzinę przed kąpielą.
 
Aniu,pewnie,ze mozna. ;-) Kupilam go w Auchanie za 39zl. :tak: :-D

Ryba,tez sie dlugo nad tym zakupem zastanawialam. ;-) No i stwierdzilam,ze dopoki nie stac mnie na wymarzony rowerek ;-) to kupie taki jezdzik. :tak: :-D I nie zaluje - serio polecam. :-D :tak:
 
Jeździk to fantastyczna sprawa :tak:Agutko swietna bryka dla Zuzanki :cool2:Mam nadzieje ze nie przescignie mojej Oliwii :-p:angry: A KOLECZKA I TAK MAMY LEPSZE:-D:-D
 
A do Nas dzis przyszlo takie oto kolko do plywania z daszkiem. :-D Czekam na jeszcze jedna przesyleczke - jak dojdzie,to tez sie Wam pochwale. :-D :tak:

kolkolh6.jpg
 
reklama
Do góry