reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
Kupilam dzis Zuzi sztywne paputki do domu firmy MB Kids,czy jak to tam sie pisze. :-p W CCC. :-) :tak: POLECAM! :-D Ja wzielam rozmiar 21,bo 20 byla taka na styk,wiec na dlugo by nie starczyla. :no: ;-)

paputkihn6.jpg

No i Zuzinka dostala dzis taka oto przesyleczke. :-D Juz legalnie mozna jezdzik wozkiem - jest zarejestrowany! :-D :tak: :-D

rejestracjacz9.jpg
 
Agutko, butki fajniuchne a tablica z imieniem po prostu rewelacyjna:tak::-). Gdzie ją zamawiałaś:confused:

Kupiłam dzisiaj Filipowi fotelik samochodowy, w końcu, bo do tej pory jeździł w foteliku - nosidełku. Taki:

zenith01.jpg
 
Rybko,Wjtus ma taki fotelik,ale z pomarańczowym kolorkiem i uwielbia w nim jeździć:tak: nawet jak fotelik jest w domu to musi sobie w nim posiedzieć:-D

Agutko papucie superowe,ale tablica do wozu mnie zabiła:szok::-D:rofl2::-D
 
Zuzinkowe paputki i rejestracja super, też bym taka Marcelowi sprawiła.
Ryba extra ten fotelik. Nam też by się nowy przydał bo jak narazie jeździmy w tym foteliko- nosidełku:-) i Małemu jest już niewygodnie bo taki wygięty w nim siedzi.
 
reklama
Hyhyhy,wiedzialam,ze Wam sie spodoba ta rejestracja. :-D :tak: :-D Zamowilam ja na allegro. :-D No,a oprocz imienia,to ona w lewym rogu ma date urodzenia,jakbyscie nie zauwazyly. :-p :laugh2: :-D No i cala tablica jest odblaskowa. :-D :tak:

A co do paputkow,to sa rewelacyjne. :tak: :-D Od razu widac,ze Zuzia ladniej i pewniej stawia stopke na ziemi. :-D


Ryba,fotelik fajowy :tak: :-) - mam nadzieje,ze tez w koncu uda mi sie kupic jakis Zuziulce...
 
Do góry