reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

Aniu ale Twój mężulo to prawdziwa złota rączka:tak:, dobrze że ty jako jego osobista sanitariuszka to doceniasz!:tak:;-)
Ty mi się tu Dziczku nie nabijaj, Ty tej rany po pile nie widziałaś:szok::szok::szok:
ja wogóle na rany jestem wrażliwa-u kogoś bo u mnie jakoś nie

Przemciu,ale masz odjazdowa bryke! :szok: :-) Pozyczysz mi? :-p :cool2: Mam nadzieje,ze kiedys z Zuzia umowicie sie na jakies wyscigi,hehehe. :-D :tak: :-p
Agutku dzięki ale nasza bryka była wklejana kilka stron wcześniej a ta na tej stronie Adasiowa jest (bajerancka zresztą:cool:).A co do wyścigów to bardzo chętnie, może jak Unia pojedzie z Zieloną??:-p:-)
 
reklama
hehehe ja też się uśmiałam:tak::-)
jak dla mnie Agutku to oni mogą se zwalać:-p
jak to mówił smerf Ważniak "jak ja niecierpię żużla":-p:-p:-D
 
Te jezdziki sa bajeranckie!:tak: Co nastepny to fajniejszy! I my musimy pomyslec o czyms takim dla Maciejka! Ale narazie nie ma kasy!:-(
A tak wyglada Maciejek na swojej hustawce:-):-D:-)
 
Agutko, Macius jest zachwycony nowym nabytkiem! Ale pierwszy raz chcial sie bujac na stojaka!!:szok:Chwycil raczkami boki, stanal sztywno i za nic nie chcial usiasc, tylko sie zasmiewal!:-D
 
Fura Adasia jest bombowa. Oglądałam taką dla Filipka ale cena mnie od niej odepchnęła.
Huśtawka Maciejka też fajniusia.
 
reklama
Do góry