reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

reklama
Margolis - mysmy tez kupili w Tesco te pampersy aż 2 paczki :-);-):tak::-D

Dziewczyny mam do sprzedania wózek parasolkę Baby Design Active którą kupiłam w tym roku w kwietniu. Ma ona 2,5mca. jestem zmuszona sprzedać z jednego powodu bo po złozeniu ma on 110 cm a my mamy w aucie mały bagażnik bo mamy auto bardziej sportowe niż rodzinne i żeby wsadzic do auta zawsze zdejmujemy przednie koła. Tak wózek jest super. Za ten wózek chce 150 zł. Uważam ze to jest okazja!!!! Jak jesteście zainteresowane to piszcie na priva albo gg.
Wkleje wam link jaki to jest wózek.

*ACTIVE* KOLOR.02 BABY dreams DESIGN ESPIRO (213183868) - Aukcje internetowe Allegro

Ja mam kolor szaro-pomarańczowy.
 
Basiu no to szkoda ze musisz sprzedac ten wozek bo przeciez dopeiro co go kupilas i pamietam jak sie cieszylas z tego zakupu. Ja niestety go od Ciebie nie odkupie bo my korzystamy ze spacerowki z wozka wielofunkcyjnego i jestem z niego bardzo zadowolona :tak:
 
Witam wszystkich!

Ja tak tylko na chwilke wpadłam na bb , eh ... gdzie te czasy gdy spędzałam tu parę godzin dziennie .... teraz na to czasu już nie mam ...

Mam pytanko, stoję przed wyborem spacerówki, nie mam za bardzo kiedy pojeździć i na żywo pooglądać, na allegro jest ich cała masa, aż wybrać trudno ... dlatego zwracam sie do Was z pytaniem, jakie możecie mi polecić do ok. 500 zł.

Moje wymagania to:
-żeby się łatwo składał (taka parasolka)
-żeby kółka nie były zbyt małe i przednie skrętne
-żeby był pałąk przedni
-żeby było miejsce na sok/herbatkę z tyłu czy też z przodu na pałąku
-żeby miał okrycie na nózki (śpiworek)

Znajoma mówiła, że lepiej się sprawdzają te spacerówki, które mają rączkę do pchania w jednym kawałku, a nie takie z tymi dwoma "uchwytami" ... kurde nie wiem czy jasno to opisałam. Co Wy o tym sądzicie?

Z góry dzięki za wszystkie propozycje.
Sorki ale nie mam kiedy przejżeć starszych postów na temat wózków ....

Pozdrawiam cieplutko NikaMD
 
My dziś kupiliśmy Anielce szafę do pokoju, bo powoli będziemy organizować jej pokoik :) Pewnie trochę to potrwa bo musimy jeszcze przenieść komputerownię na antresolkę, naszą sypialnie do komputerowni (jeszcze chcę pomalować - jakaś żadza kolorów się we mnie obudziła), wymalować Anielce pokoik (na niebiesko i namaluję jej chmurki :) dziś jeszcze kupiliśmy jej taki kinkiet księżyc - będzie jej świecił na dobranoc)... już się nie mogę doczekać.
A kupiliśmy jej jeszcze dzis "garnuszek na klocuszek" Fisher Preisa - więc po głowie mi już łazi pioseneczka, którą on wyśpiewuje - ale Aniela zachwycona :)
 
A ja kupiłam Majusi takie oto łóżeczko turystyczne!
ch_bye_kiwi.jpg
Też chcę Mai urządzic jakiś pokoik /u U./
MJU ja tak samo myślę o jakis malowidłach sciennych, tylko niewiem czy mi U pozwoli:crazy:, bo on juz myśli o sprzedaży mieszkania /moim zdaniem obrazy mojego autorstwa np. jakaś kura podniosły by tylko jego wartość:tak::happy2::baffled:/
Fajnym sposobem jest nadrukować obrazek na folii, a potem wyświetlić na ścianie rzutnikiem np. takim do bajek i malować!:-)
Nika ja niepomogę, ale kupiłabym ten od Baśki bo jest fajowy i kolory śliczne, a cena :szok:ująco niska!:tak:
 
Dzikidzik,super ladniuchne lozeczko. :tak: :-) Tez je kiedys ogladalam,ale stwierdzilam,ze w sumie nie przyda Nam sie zabardzo,no i nie kupilam. :-p ;-)

A Moja Zuziulka dostala od swojej Babci dzis takie oto czerwoniaste krzeselko. :-D :tak: :-D


pict0007zh6.jpg


pict0008by5.jpg
 
Super łóżeczko i super krzesełko. Ja chcę kupić maluchom taki zestaw piknikowy dla dzieci do ogrodu. Muszę go tylko gdzieś znaleźć. Kiedyś były fajne w PLUSie
 
reklama
Dzikidzik lozeczko siwetne, Oliwka ma podobne u mojej mamy i jestesmy z niego bardzo zadowoleni :tak:

Agutko sliczne krzeselko :-) JA widzialam takie tylko obite pluszem za 19,90 w REALu ale jak przyjechalismy po nie to juz zabraklo :wściekła/y:a byly przesliczne :tak:
 
Do góry