reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki,mebelki, ciuszki, kosmetyki-czyli wszystko dla naszych maleństw!! :)

mycha12

Wrześniowe mamy'06
Dołączył(a)
30 Styczeń 2006
Postów
2 850
Dziewczyny mam nadzieję że się ze mną zgodzicie że już czas założyć taki wątek! W końcu już coraz więcej myślimy o wszelkich zakupach dla naszych maleństw a wątek o przesądach ciążowych zdecydowanie do tego nie pasuje!! :) Ja swój debiut już miałam. Dla tych dziewczyn które nie widziały pochwalę się że zamówiłam sobie z allegro ślczną pościel do łóżeczka

Strona przedmiotu - Aukcje internetowe Allegro

dzisiaj kupiłam pierwsze body i kaftanik, a tak sobie myślę że za miesiąc kupię zestaw mebelków które bardzo mi się podobają

baby.vox.pl - sklep internetowy - meble i dodatki dla dzieci

lub podoba mi się też baby.vox.pl - sklep internetowy - meble i dodatki dla dzieci. Oczywiście narazie łóżeczka nie mam zamiaru rozkładać. Wózek czy nosidełko mam zamiar kupić tuż przed lub tuż po porodzie!

No to tyle!! A u was jak w końcu z tymi zakupami!!??

 
reklama
No Mycha widzę , że już poważnie podeszłaś do sprawy :) Bardzo podoba mi się wybrana przez Ciebie pościel i łóżeczka, mam taki sam gust.Ja na razie nic nie kupuję , może jak się uspokoję po tych wszystkich moich problemach ciążowych to zacznę coś kupować ale to zostawiam sobie na lipiec / sierpień :)
 
A ja zdecydowanie mam wszystko :) więc nie bardzo mam sie czym emocjonować :p
No brakuje wózka i fotelika,ale to po porodzie ;)
 
generalnie to ja tez prawie wszystko mam - musze kupić troche ciuszków, ale myślę że Franek nie będzie mi miał za złe jak w ciuszkach po Ani będize chodził na początku :p
na pewno musze kupić:
Sudocrem do pupy ( polecam wszystkim mamom nic lepszego na odparzenia cyba nie ma)
troszkę pieluch tetrowych ( zawsze się przydadzą)
ze dwie flanelowe
jakiś puder, proszek do prania ( Anki rzeczy prałam w Lovelli i się sprawdziła)
przewijak - bo ten po Ance oddałam
pampersy
no i uszyje dla malucha chustę do noszenia - nie wiem czy widziałyście ja chcę mieć koniecznie teraz bo z dwójką to mi lekko nie będzie a tak to Ankę za rękę a Franka w chuście będę mogła nosić
popatrzcie i powiedzcie co myślicie http://www.chusta.pl można kupić inne markowe ale mi się te bardzo podobają .. zwłaszcza te moro..

 
a chusty dla bliźniaków ktoś już wymyslił? ;) oj Margolis o nas nikt nie myśli ;)

Ja nie mam zupełnie nic....nawet mieszkania :p ...o sorry mam 3 psy ;)
 
Agutka ZG a to twoje pierwsze maleństwo prawda? sorry moze juz pytałam bo jak czytam że masz już wszystko to rozumiem od ciuszków po przewijak itp,???? ::)

Aguś z MAzur nikt nie zapomina o naszych podwójnych mamuśkach!!! ;) a najważniejsze że masz maluszki, ale z drugiej strony rozumiem cie bo tu rodzinka ma się powiększyć a tu w małym mieszkanku tylu ludzi!!
Ja na twoim miejscu wybrałabym się do spóldzielni i pogadała o jakmiś mieszkaniu ze względu na ciążę bliźniaczą i waszą sytuację. A gdyby cie zbyli to idz do do urzędu miasta lub gminy !! walcz dziewczyno!!
 
Mycha tak. :) Moja kolezanka poprzywozila mi ze swojego sklepu sporo ciuszkow,od ciotki podostawalam przewijak,poscielke,od znajomej lozeczko... Musze sobie jakos radzic,dlatego powolutku zbieram po troszku potrzebne rzeczy. :)
 
Agutko to fajnie! ;) cieszę się że oprócz mnie ktoś też już zaczął gromadzić to wszystko!! Pozdrawiam ;)
 
reklama
Do góry