reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

reklama
no wiem, moze faktycznie taki ciemny, to nieciekawy, ale z czyrnym stelarzem super wyglada.ale moze faktycznie nie dla dziewczynki, gdzei ten link, zaraz szukam
 
malgosia_76 pisze:
ja o tych śliskich piszę, dziewczyny też te śliskie zamawiają. Doxa, to nawet w przyszłym tygodniu juz odbierze.

A Syla myśli, olivka, czy khaki ;)

Anna, ma granatowy, ale ma też chłopca ;)

Syla już zamówiła oliwkę ;)

Orzeszku, nie, ciemny i jeszcze czarny stelaż? :(
Raz się żyje, będziemy czyściły wózeczki. Małgoś mówi że idealnie się wycierają mokrą szmatką czy chusteczką.
Ja też się zastanawiałam czy nie kupić ciemniejszego ale w zimę i tak zakłada się śpiworek a w lato w ciemnym wózku to mi jakoś nie pasuje. Tak więc postawiłam i zamówiłam oliwkę, jeśli nie będzie mi się podobała to w sklepie powiedzieli że nie będę musiała jej brać. Tego Sport 14 nie kupuj, widziałam gondolę. Jak dla mnie beznadziejna i właśnie taka sztruksowa.

Małgosia w galeryjce wstawiła zdjęcie Jasia jak siedzi w wózeczku. Kiedyś to był kolor Sport 12 teraz to kaki. Jeśli nie chcesz aż tak jasnego to może na ten kaki się zdecyduj. Ten kolorek bardzo podoba się Andrzejowi, mi też chodzi po głowie. :)
 
reklama
Do góry