reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2005' rozpoczęty przez malgosia_76, 3 Czerwiec 2005.

1. malgosia_76

malgosia_76 Fanka BB :)

Dziewczyny, napiszci coś o wózkach, nie tylko o markach,ale i o innych ważnych elementach. Ostatno słyszałam, że ważną rzeczą jest kolor. Pomijając względy higieniczne czyt. praktyczne, podobno jasne kolory mniej się agrzewają, ale dzidziś lepiej śpi w ciemnych wózkach. I co?

2. kaszu27

kaszu27 Październikowa mamusia

Mój będzie granatowy a markę poznam póżniej jak już go przywioze od siostry ;D ;D ;D

3. reklama
  4. *syla*

*syla* kobieta pracująca...

Małgosiu,
    Myślę że kolor jasny mniej się nagrzewa ale w lecie. My rodzimy w październiku więc chyba to nie ma większego znaczenia.
    Wydaje mi się że z tym spaniem to tez różnie bywa. Zależy od dziecka i od jego upodobań. Kto wie czy nie będziemy musiały cały czas je na ręku trzymać :laugh:

Ja wczoraj się dowiedziałam że koleżanka pożyczy mi wózek więc nie mogę marudzić na temat kolorów.

Wiem jedno że duże pompowane koła są najlepsze i dobrze amortyzowany musi być.

No i super jakby był ładny żeby nas maleństwo nie obsikało ze złości ;D

5. malgosia_76

Z tymi kołami to prawda. Z córką przeszłam przez 4 wózki i największą pomyłką była gondola. Tym razem już nie kupię z osobną gondolą na pewno!!

6. Doxa

Doxa Fanka BB :)

Ja właśnie wczoraj byłam w sklepie ;)
    Pani też mnie namawiała na taki z gondolą, ale jakoś nie przekonała mnie :p

Dla mnie najważniejsze są duże, pompowane koła oraz dobre amortyzatory. Poza tym wygodnie jest jak wózek ma przekładaną rączkę, wtedy można zmieniać kierunek jazdy. Waga też jest bardzo istotna - te z przekładaną rączką ważą ok. 14-16kg :(

7. Jolik

Jolik Nieźle zakręcona mama

Pojazd dla mojej pociechy będzie wyglądał tak:

Wózek ten otrzymam od siostry . Jest porządnej marki INGLESINA. I z tego co wiem była ona bardzo z niego zadowlolona. Spacerówkę kupię już sama :-) I na jej zakup napewno poświęcę więcej czasu.

8. malgosia_76

Jolik,

Bardzo stylowy. I jaka zaradna Mama, że już się postarała. Ja już wiem co chcę, ale mój mąż chce zaczekać do sierpnia. Przekładana rączka i pompowanekoła no i oczywiście hamulce, okienka, uchwyty, kieszonki i co tam producent nie wymyślił- bardzo porządane.

9. Doxa

Doxa Fanka BB :)

Małgosiu to dokładnie jak ja ;D
    Masz jakiś konkretny model na oku? Ja myślałam o Taco Vojager City, ale widziałam go tylko na zdjęciu a chciałabym na żywo.

10. reklama
  11. Anja26

Anja26 Gość

12. Jolik

Jolik Nieźle zakręcona mama

Anja26 - śliczny ten wózeczek :-)

Poleć forum