reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

malgosia_76

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Czerwiec 2005
Postów
4 998
Dziewczyny, napiszci coś o wózkach, nie tylko o markach,ale i o innych ważnych elementach. Ostatno słyszałam, że ważną rzeczą jest kolor. Pomijając względy higieniczne czyt. praktyczne, podobno jasne kolory mniej się agrzewają, ale dzidziś lepiej śpi w ciemnych wózkach. I co?
 
reklama
Małgosiu,
Myślę że kolor jasny mniej się nagrzewa ale w lecie. My rodzimy w październiku więc chyba to nie ma większego znaczenia.
Wydaje mi się że z tym spaniem to tez różnie bywa. Zależy od dziecka i od jego upodobań. Kto wie czy nie będziemy musiały cały czas je na ręku trzymać :laugh:

Ja wczoraj się dowiedziałam że koleżanka pożyczy mi wózek więc nie mogę marudzić na temat kolorów.

Wiem jedno że duże pompowane koła są najlepsze i dobrze amortyzowany musi być.

No i super jakby był ładny żeby nas maleństwo nie obsikało ze złości ;D
 
Z tymi kołami to prawda. Z córką przeszłam przez 4 wózki i największą pomyłką była gondola. Tym razem już nie kupię z osobną gondolą na pewno!!
 
Ja właśnie wczoraj byłam w sklepie ;)
Pani też mnie namawiała na taki z gondolą, ale jakoś nie przekonała mnie :p

Dla mnie najważniejsze są duże, pompowane koła oraz dobre amortyzatory. Poza tym wygodnie jest jak wózek ma przekładaną rączkę, wtedy można zmieniać kierunek jazdy. Waga też jest bardzo istotna - te z przekładaną rączką ważą ok. 14-16kg :(
 
Pojazd dla mojej pociechy będzie wyglądał tak:

wzek0092ih.jpg


Wózek ten otrzymam od siostry . Jest porządnej marki INGLESINA. I z tego co wiem była ona bardzo z niego zadowlolona. Spacerówkę kupię już sama :-) I na jej zakup napewno poświęcę więcej czasu.

 
Jolik,

Bardzo stylowy. I jaka zaradna Mama, że już się postarała. Ja już wiem co chcę, ale mój mąż chce zaczekać do sierpnia. Przekładana rączka i pompowanekoła no i oczywiście hamulce, okienka, uchwyty, kieszonki i co tam producent nie wymyślił- bardzo porządane.
 
Małgosiu to dokładnie jak ja ;D
Masz jakiś konkretny model na oku? Ja myślałam o Taco Vojager City, ale widziałam go tylko na zdjęciu a chciałabym na żywo.
 
reklama
Do góry