reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

Danusia pisze:
Można dokupić szelki do wózka i najedno wyjdzie. W pięciopunktowych pasach żaden mały wiercipienta nie wytrzyma, więc większość mam zapina i tak tylko dolną część.

Danusia dzięki :) Popytam się w sklepach co to jest i jak wygląda.
 
reklama
Jarrela, szelki powinnas dostac praktycznie wszedzie... kilka paseczkow z klamerkami...
wg mnie lepsze niz typowe pasy... zabezpieczaja, ale nie hamuja ruchow...

to byl dla mnei jeden z wyznacznikow przy kupowaniu wozka - zeby nie bylo pasow wystajacych z siedziska, ktore ciezko zdemontowac... ;)
 
Dzięki Teddy pocieszyłaś mnie :) Bo ja już się zaczełam martwić co ja za wózek do d..py kupiłam, że strach dziecko w niego włożyć, bo wyleci :)
 
znaczy u mnie sa pasy, ale takie wlasnie szelkowate...
...i przyczepiane do siedziska tylko w jednym punkcie (na zdjeciu dobrze widac - str. 71)... ale watpie, zeby Krystian lubil jezdzic taki przybity do oparcia... ;)
 
Teddy to takie szelki jak w krzesełku? Przynajmniej tak wygląda na zdjęciu. Ja wczoraj robiłam przymiarkę małej do krzesełka, to właśnie przypiełam ją tylko tymi dolnymi, bo i tak denerwowała się, że ją przypieli ;D. Ale gdyby nie te pasy, to po 3 sec byłaby na ziemi. ::)
 
reklama
Do góry