reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI, temat na czasie, rad udziela...EKSPERT!

ja żadnego nosidła nie kupuję...
żal mi kasy...
nosić mogę w foteliku, rozku bądź nosidełku takim "napierśnym" :)
a gondolę też można zdjąć i nosić w razie co... to raczej mężuś niż ja bo ciężka ona jak diabli, ale z braku laku...
 
reklama
nie efunia, na pewno się nie złamię... nie w tej sytuacji... :)

jestem raczej przekonana, ze z tym bujaniem to jest mit, z resztą jak z wieloma rzeczami przy dziecku... i dlatego bedę próbować inaczej... :)




Aniu, ja ze tego Deltima dałam w promocji 685 zł... to jest taniej niż od producenta... dlatego go kupiliśmy juz w czerwcu... :)
http://www.sklepkubus.waw.pl/onas.html jeszcze wtedy prowadzili sprzedaż przez net...


Edit: ...nadal prowadzą... ale adres jest taki http://www.ebobas.pl/main.php?inc=produkty.php&szc=14&ikp=61&it=81 i teraz kosztuje 750 zł, czyli też taniej niz w innych sklepach
 
O jakim nosidle piszecie?
Ja mam tylko to napierśne! Fajne jest Olka to uwielbiała. Dwa żuczki byłyśmy. Strasznie miło ponosić i jeszcze trochę kangurkiem pobyć. To se nie wrati!
 
HEY!

Dziękuję Ci za tę parę  informacji, bardzo się przydały a na allegro owszem są wózeczki i niektóre nawet całkiem jak nowe, jeszcze mam trochę czasu więc przejrzę jeszcze raz ofertę allegro i innych sklepów internetowych ,mojemu narzeczonemu podoba się jeszcze TAKO CITY VOYAGER,więc nie jest tak żle coś wybierzemy tylko wielofunkcyjne są bardzooooo
ciężkie.Napisałam do tej dziewczyny i czekam na odpowiedż,bo w sumie jest wiele modeli EL-JOTA znalazłam jeszcze jeden model CAPRI

jjkh6sj.jpg


Jest trochę droższy i ma pompowane koła a tak wygląda podobnie.Cóż chyba wybór zostawie mojemu chłopakowi,będzie na niego hihihi ;)
 
aniu, warto czasem poszukać używanego... zwłaszcza, ze na lato to już będziemy mogły dzieciaczki przesadzić w parasolki :) taki ja mam zamiar...
a moja znajoma, która wypróbowała wiele wózków przedstawiła mi zwięzłą listę na co warto zwrócić uwagę... pokrywało sie to z tym co pani na pokazie w szkole rodzenia nami mówiła i pokazała na przykładach...
no więc (cytuję!):
- 4 amortyzatory-rewelka bo wózek sie cały kołysze na kamulcach i krawężnikach, dzieciak w ogóle nie odczuwa. My ten nasz nowy to przeklinamy że tego nie ma bo jak mały śpi i trzeba podjechać pod krawężnik to cały lata i mały sie przebudza:( (oni maja teraz taki ze sprężynami właśnie za 500 złotych kupiony, a wcale nie lepszy od naszego za 200:) wręcz gorszy)
-żeby mozna było przełożyc bude i prowadzić wózek przodem do dzidziusia i tyłem. WAŻNE i to cholernie, teraz takich z przekładanymi rączkami albo gondolą jest cholernie mało.
- Oparcie mozna zniżać na 4 poziomy, nasz Grzechu już w 4 miesiącu nie chciał leżeć tylko siedzieć, choć nie powinien i układaliśmy go w pozycji półleżącej.
- Koła duże i nie plastikowe
ja nie wiem... każdy sam wybiera, ale warto najpierw popytać nawet jak patka zaczepić kogoś na ulicy... kobiecie w ciązy nikt nie odmówi zwłaszcza kobieta z małym dzieckiem :)
moze warto przejść się na plac zabaw i pogadać z babkami, może nawet dadzą "się przejechać" takim wózkiem :)
 
reklama
Do góry