reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki, wózeczki...

agulalula to tak jak mojego modelu, tez nie ma jeszcze nigdzie, nawet na stronie producenta
Szuszu zrozumialam aluzje :dry: Jak juz pisalam Twoj wybor i kazdemu sie podoba co innego. Przepraszam, nie chcialam Cie urazic, wszak piszemu tu swoje opinie i nie kazdy musi sie z nimi zgadzac,:]

Nie uraziłaś mnie, zobaczyłam później ten wózek który wybrałaś i po prostu wydał mi się podobny "kształtem";-)
Widziałam też go chyba dzisiaj na ulicy w kolorze czarnym i wydaje mi się, że pomysł na spacerówkę jest podobny, nic więcej.
 
reklama
Nie uraziłaś mnie, zobaczyłam później ten wózek który wybrałaś i po prostu wydał mi się podobny "kształtem";-)
Widziałam też go chyba dzisiaj na ulicy w kolorze czarnym i wydaje mi się, że pomysł na spacerówkę jest podobny, nic więcej.
Spacerowki sa zupelnie inne :-) ale mniejsza z tym, wazne, ze obie jestesmy, badz bedziemy zadowolone :-)
 
ja mam tako warrior, a nie ma takiego wzory na zadnej stronie :-( chcialam sie pochwalic i nie moge, choc w rzeczywistosci wyglada ladniej niz na zdjeciach, ktore wyslalam mojej mamie.
agulalula a jaki kolor zamowilas ??
 
coś takiego tylko ciemny fiolet - dziwne, że na ukraińskim rynku są modele i kolory których u nas nie ma :-(
 

Załączniki

  • 2297.jpg
    2297.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 36
Ostatnia edycja:
reklama
AGULALULA-bardzo zgrabny ten wózeczek :tak:,tylko nie podobają mi się te koła które teraz Tako robi to sreberko takie tandetne :baffled: wcześniej mieli lepsze,lepiej się prezentowały ale wózeczek fajny,ja nadal zostaje przy Espiro GTX:tak:
 
Do góry